Gry

Misfits ma nowego trenera - „Peacemaker” przejmuje stery

przeczytasz w 1 min.

Zespół CS:GO Misfits od dwóch dni ma nowego trenera. Kto powiedzie zawodników do sukcesu podczas tegorocznego DreamHack Tours?

Brazylijczyk, Luis “Peacemaker” Tadeu rozpoczął stałą współpracę z Misfits po trzydziestodniowym okresie próbnym, podczas którego pomagał drużynie zakwalifikować się do turnieju DreamHack.

„Peacemaker” zaczął karierę z Games Academy/ Tempo Storm. Następnie związał swoją ścieżkę zawodową z Team Liquid, z którymi zdobył finał ESL One w 2016 roku. Po sześciomiesięcznej przygodzie, przyszedł czas na zmianę barw i przejście do NRG, gdzie Luis otrzymał tytuł głównego menedżera i trenera drużyny. Nie nacieszył się długo tymi przywilejami, po kilku tygodniach odszedł z powodu „ rozbieżnych wizji przyszłości drużyny”. Następnym zespołem z którym współpracował był OpTic, ale „Peacemaker” nie zagrzał tam miejsca na długo, ze względu na niezbyt owocne rezultaty tegorocznego IEM’u.

Po wszystkich wzlotach i upadkach Brazylijczyk jest teraz częścią Misfits. Luis Tadeu niebawem dołączy do reszty ekipy w rezydencji treningowej. Chłopaki już zaczynają przygotowania do DreamHack Tours, który rozpocznie się już 6 maja. 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kamil112234
  1
  i "idę z kumplami na trening" nabrało nowego znaczenia ;)
  • avatar
   Papyszoo
   -1
   Uważam, że to nie zainteresuje wielu osób odwiedzających tę stronę a te które śledzą scenę CS:GO przeczytają o tym na hltv.org
   Poprzednie newsy mówiły chociaż o drużynie z naszego kraju, której niemało osób tutaj kibicuje lub o większych turniejach dzięki którym można się zainteresować oglądaniem tejże gry.