Smartfony

Moto Z2 Play na zdjęciu prasowym

przeczytasz w 1 min.

Moto Z2 Play będzie podobna do poprzedniczki, ale najpewniej znacznie smuklejsza. Jak odbije się to na baterii?

Lenovo przygotowuje się do odświeżenia linii modułowych smartfonów Moto Z. Jedną z tegorocznych nowości będzie Moto Z2 Play, którą podziwiać można na zdjęciu prasowym.

Stylistyka nikogo nie zaskoczy. Wprawdzie względem Moto Z Play zaszły pewne korekty, ale określać należy je jedynie kosmetyką. Obudowa będzie najprawdopodobniej metalowa i, z tego co da się zauważyć, bardzo smukła.

Moto Z Play cechowała się obudową o grubości 7 mm, dzięki czemu udało się zamknąć w niej akumulator o pojemności 3510 mAh i zadbać o całkiem dobry czas pracy na jednym ładowaniu. Wątpliwe, aby Moto Z2 Play udało się to powtórzyć.

Moto Z2 Play

Niestety na ten moment nie pojawiają się także informacje na temat innych podzespołów. Można jedynie przypomnieć, że Moto Z Play wyposażono w 5,5-calowy ekran Super AMOLED Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 625, 3 GB RAM, 32 GB przestrzeni na dane oraz kamery 16 Mpix i 5 Mpix. Producent wprowadzi zapewne usprawnienia, ale o tym jak będą duże przekonamy się dopiero za jakiś czas.

Źródło: technobuffalo, thejakartapost

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -3
    "Moto Z2 Play cechowała się obudową o grubości 7 mm, dzięki czemu udało się zamknąć w niej akumulator o pojemności 3510 mAh i zadbać o całkiem dobry czas pracy na jednym ładowaniu. Wątpliwe, aby Moto Z2 Play udało się to powtórzyć."
    Czyli, że Moto Z2 Play nie będzie miała takiej samej baterii jak Z2 Play? Czyli, że masło już nie będzie maślane?