Gry

Na PGA 2016 rozegrany zostanie wielki turniej Tekkena

przeczytasz w 1 min.

Tekken Tej Tournament 2016 będzie prawdopodobnie ostatnim w Polsce turniejem Tekken Tag Tournament 2.

W przyszłym miesiącu na kilka dni Poznań po raz kolejny stanie się polską stolicą gier. Tegoroczna edycja imprezy PGA zapowiada się naprawdę dobrze, pomimo że jeszcze nie o wszystkich atrakcjach wiemy. Dowiedzieliśmy się, że jednym z wydarzeń towarzyszących raz jeszcze będzie Tekken Tej Tournament 2016 – ogromny turniej Tekkena.

Tekken Tej Tournament 2016 będzie prawdopodobnie ostatnim turniejem Tekken Tag Tournament 2 (na PS3) w naszym kraju. Dlatego też twórcy zapowiadają, że dają z siebie wszystko i postarają się dostarczyć „masę emocji i rozgrywki na najlepszym, europejskim poziomie”. Organizatorami są Cool Kids Table oraz TekkenPRO.

Turniej Tekken Tej Torunament 2016 odbędzie się w dniach 22-23 października. Rejestrować już teraz można się na oficjalnej stronie. Na najlepszych graczy czekają nagrody:

  • 1. miejsce – 2000 zł + monitor LG + trofeum + gadżety
  • 2. miejsce – 1000 zł + słuchawki MadCatz Kunai + trofeum + gadżety
  • 3. miejsce – 500 zł + słuchawki MadCatz Kunai + trofeum + gadżety

PGA 2016 Tekken info

Tegoroczna edycja imprezy Poznań Game Arena to także: prezentacje gier i sprzętu, liczne turnieje i konkursy z nagrodami oraz moc atrakcji dodatkowych, które już wkrótce mają zostać ujawnione. Impreza odbędzie się w dniach 21-23 października, jak zwykle na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia.

Źródło: MTP

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!