Gry

Ni no Kuni II na 3 nowych materiałach wideo

przeczytasz w 1 min.

Do premiery gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom pozostały trzy miesiące. Te filmy pokazują, dlaczego warto na nią czekać.

Premiera gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom została przesunięta na przyszłoroczny marzec. Ekipa Level 5 zamierza wykorzystać ten dodatkowy czas nie tylko na szlifowanie swojej produkcji, ale też na jej promowanie. Nowe materiały pokazują, że wie, jak robić to skutecznie.

Urzekające oprawą wizualną jRPG ma również oferować fascynujący świat i emocjonującą opowieść z bohaterami, których da się lubić. Wszystko to możemy zobaczyć na opublikowanym niedawno zwiastunie (który równocześnie pozwala poznać obsadę):

Kolejny materiał to pierwszy odcinek z „zakulisowego” cyklu. Autorzy opowiadają o tym, jakie były priorytety i założenia podczas tworzenia świata Ni no Kuni II:

Wreszcie, mamy też materiał numer trzy – to film pozwalający rzucić okiem na system walki, jaki proponują nam twórcy. W przeciwieństwie bowiem do „jedynki”, tutaj postawiono na dynamiczne potyczki w czasie rzeczywistym. Spójrzcie, jeśli macie ochotę:

Przypomnijmy, że Ni no Kuni II: Revenant Kingdom zmierza na PC i PlayStation 4.

Źródło: Bandai Namco

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Sharimsejn
    0
    Powiem szczerze, że dawno chciałem zagrać w jakieś ciekawe wizualne jRPG ale większość tytułów premierowo kosztowało 60 euro lub jak teraz 200 zł. Sorki twórcy gry ale to jest najgorsza reklama jaką możecie zrobić tego typu grom kiedy nie są aż tak popularne. Tyle się daje za pełny tytuł AAA nawet z DLC. Słabo.