• benchmark.pl
 • Netflix
 • DiCaprio, Lawrence, Streep i poważny temat z przymrużeniem oka. Netflix znów chce sporo zarobić
Filmy / seriale / VOD

DiCaprio, Lawrence, Streep i poważny temat z przymrużeniem oka. Netflix znów chce sporo zarobić

przeczytasz w 1 min.

Już sama obsada filmu Nie patrz w górę pozwala sądzić, że będzie to kolejny kasowy produkt przygotowany przez Netflix. Czy jednocześnie dobry? Tego póki co nie rozstrzygniemy.

Gwiazdorska obsada Nie patrz w górę na zwiastunie

Są w branży filmowej nazwiska obok których mało kto przechodzi obojętnie. I chociaż mógłby być to temat na dłuższe dyskusje, Leonardo DiCaprio i Meryl Streep wielu widzów do takowych zaliczy. W przypadku filmu Nie patrz w górę obsada obejmuje jednak nie tylko te dwie postacie, ale również Jennifer Lawrence, Cate Blanchett i Jonaha Hilla. Anonimowo bezsprzecznie nie jest. Czy to gwarancja sukcesu? Oczywiście, że nie. Przynajmniej jeśli będziemy myśleć o jakości filmu, bo co do tego ile zarobi można być chyba spokojnym. Netflix potrafi wycisnąć wiele z produkcji o zdecydowanie mniejszym potencjale.

A czego się spodziewać pod względem fabuły? Film przedstawiany jest jako opowieść „na podstawie prawdziwych wydarzeń, do których nie doszło... jeszcze”. Będzie historią dwójki astronomów (Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence), którzy zostaną zmuszeni do odbycia tournee po mediach w celu ostrzeżenia ludzkości przed kometą zmierzającą w stronę Ziemi i mogącą ją zniszczyć. Problem w tym, że nikt nie będzie dawał im wiary. Dla widzów oznaczać ma to wiele zabawnych sytuacji. Jak to powinno mieć miejsce w komedii, którą ten film będzie. Chyba nieco wbrew zarysowi fabuły, który w pierwszej chwili sugeruje coś zupełnie innego.

Kiedy premiera filmu Nie patrz w górę?

Na premierę nie będziemy czekać szczególnie długo. Nie patrz w górę zadebiutuje już 10 grudnia. Film ma być dostępny oczywiście na platformie Netflix, ale poza tym pojawi się w wybranych kinach. Chociaż nie zostało do doprecyzowane.

Jak podoba Wam się powyższy zwiastun i sama zapowiedź?

Źródło: Netflix

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sanctrum
  12
  Piękna parafraza ogólnego zdebilenia ludzkości.
  • avatar
   tazik21
   4
   przed premierą "Nie patrz w górę" polecam obejrzeć film "Idiokracja z 2006", fakt że to lekka szmira(a może nie?), ale daje to dodatkowy klimat.

   https://www.filmweb.pl/film/Idiokracja-2006-139428
   • avatar
    rafals17
    1
    netflix nie rób polskiego dubingu!!!
    • avatar
     kombajn
     1
     Zapowiada się naprawdę nieźle. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce
     • avatar
      KENJI512
      0
      Netflix + poważny temat = prawa osób progresywnych?
      • avatar
       Ciekawski_
       -6
       Wiem jedno. Jeśli Netflix za to się bierze, to na pewno wyjdzie z tego łajno. Aktorzy to wysoka półka, ale i tak to nie uratuje tej produkcji.
       • avatar
        aaadi
        0
        Znowu skrzywdzili piękną Jennifer robiąc jej grzywkę :-/