Gry komputerowe

Nowa Twierdza wymaga jeszcze kilku umocnień

przeczytasz w 1 min.

Sympatycy strategii z pewnością nie pozostają obojętni na zapowiedzi Twierdza: Władcy wojny. Niestety, gra dołączyła właśnie do długiej listy tytułów, na które poczekamy dłużej niż początkowo zapowiadano.

Kiedy premiera Twierdza: Władcy wojny?

Można odnieść wrażenie, że w ostatnim czasie w branży gier dominują informacje o kolejnych opóźnionych premierach. Pierwotnie zakładano, że Twierdza: Władcy wojny zadebiutuje 29 września. Ostatecznie zainteresowani muszą uzbroić się w sporą dawkę cierpliwości, ponieważ termin zmieniono na 26 stycznia przyszłego roku.

W oficjalnym komunikacie wydanym przez Firefly Studios możemy przeczytać, iż powodem takiego obrotu spraw stała się przede wszystkim pandemia koronawirusa i jej negatywne konsekwencje. Finalnie po spojrzeniu na cały projekt wyciągnięto wnioski, iż potrzeba będzie więcej czasu na nadanie mu pożądanych kształtów.

Twierdza: Władcy wojny warto będzie kupić na premierę

„Warlords już prawie na miejscu, a ja uwielbiam w niego grać. Obecnie testujemy i balansujemy rozgrywkę, mamy przy tym mnóstwo zabawy, ale i wyzwań. Skupiamy się na absolutnie wszystkim, co nie wydaje nam się właściwe, więc potrzebujemy trochę więcej czasu biorąc pod uwagę obecny klimat.” - Simon Bradbury, dyrektor kreatywny w Firefly Studios

Wypada przypomnieć, że Twierdza: Władcy wojny to produkcja szykowana z myślą wyłącznie o PC. Polskim wydawcą została firma Cenega, która w zeszłym miesiącu potwierdziła, że premierowe wydanie gry będzie oferowane z dodatkami w zestawie.

Źródło: @fireflyworlds

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    danieloslaw1
    3
    czemu te ciule od razu nie daja normalnych dat premier gier? 99% gier ostatnio jest przesunietych o minimum rok. Potem i tak okazują sie crapem. hahaha.śmiech na sali.