Gry

Nowe Call of Duty to najprawdopodobniej Black Ops 3

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Co powiecie na taki obrót sprawy?

Call of Duty

W ostatnich tygodniach pojawiło się kilka przecieków sugerujących, iż Call of Duty może powrócić w realia II Wojny Światowej. Zwolenników takiego rozwiązania nie brakuje, ale wygląda na to, że twórcy mają nieco inny plan.

Źródłem zamieszania stała się ostatnia aktualizacja Black Ops 2, przy którym wciąż bawi się sporo graczy. Dość szybko okazało się, że prócz zapowiadanych elementów wniosła ona do gry na pierwszy rzut oka nic nie znaczące, ale w rzeczywistości warte odnotowania elementy.

Na plakatach, jakie zobaczyć można w trakcie rozgrywki pojawiły się bowiem kody Snapchat. Nie zabrakło tych, którzy zdecydowali się je zeskanować i właśnie tym miejscu zaczynają się domysły, które prowadzą do wniosku, że nowe Call of Duty to najprawdopodobniej Black Ops 3. Przekazane w ten sposób materiały zdają się pasować najbardziej właśnie do tej podserii, a poza tym nie bez znaczenia jest to, w jakiej grze go ukryto. Co więcej, w tym roku pojawi się Call of Duty od studia Treyarch, a więc twórców obydwu części Black Ops.

Kolejne tygodnie przyniosą nam zapewne rozwiązanie tej zagadki. Poniżej zobaczyć możecie natomiast będący sprawcą całego zamieszania filmiki.


 

 


Źródło: vg247, youtube

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  Moda na sukces
  30
 • avatar
  adam6056
  Twórcy pierwszych części COD patrzą i płaczą co się stało z tą serią...
  11
 • avatar
  projectdarkstar
  Kogoś to jeszcze interesuje?
  3
 • avatar
  BulletPOL
  To będzie raczej World At War 2.

  Teaser2# Snapshot: W dokładnie 0:08 pojawia się Bell UH-1 zwany jako Huey.

  Teaser33: Snapshot: Zrzut napalmu?

  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Mogą mnie w dupę pocałować. Albo niech zrobią remake Modern Warfare albo 2ki. Ta seria stoczyła się na dno.
  2
 • avatar
  Majjkee
  BulletPol , co do śmigłowca w Teaser 2 to nie jest UH-1 Huye , tylko UH-60 Black Howk , a bynajmniej jego pierwsze wersje , co do samej gry to szkoda trochę gadać bo seria trochę jakoby odeszła od tego co było w niej fajnie i trochę przeginają z laserami , robotami itp , mam nadzieję że powrócą do czasów II Wojny Światowej , albo bynajmniej do zadymy w Vietnam'ie .
  2
 • avatar
  rTech
  Niestety, ale BOIII oficjalnie zapowiedziane: https://youtu.be/B_CIja5rL5g trzymajcie mnie no nie wyrobie...
  1
 • avatar
  pr1est
  Nareszcie! Jedyna gra która wnosi coś nowego na rynku gier, reszta to ino same łodgrzewane kłotlety. Pewnie grafika znowu powali na kolana. No i ciekawe czy mój Tytan(iks) uciągnie tą grę?
  -11
 • avatar
  cashman
  Advanced Warfare było by genialne gdyby nie słaba optymalizacja... a po patchach jest więcej błędów niż napraw :)
 • avatar
  kuba223
  O matko tylko nie to...................
 • avatar
  Konto usunięte
  Uważam że fabuła może być ciekawa oglądając snapchaty, ale żeby było to zrobione na poprawionym silniku IW engine i nic więcej nie potrzeba. Osobiście jestem wielkim fanem CoD ale nie podoba mi się sposób, w którym postacie poruszają się w MW2 i MW3, szczerze realizm nie został dobrze odwzorowany tak jak cały multiplayer, natomiast sposób rozgrywek bardzo ciekawy. Nowy BO3 powinien być rozwinięciem BO1 o nowe bronie i nowe rozgrywki starając jednocześnie zachować klimat pierwowzoru. Dodatkowo mogłoby zniknąć automatyczne wyszukiwanie serwerów co według mnie jest porażką, zważając choćby na wysoki ping co jest skutkiem łączenia graczy z dalekich sobie państw czy nawet kontynentów, następnym ważnym przykładem problemów jest wybieranie hosta który co chwila jest wybierany na nowo.