Smartfony

Nowe Nexusy od HTC - czy właśnie tak mają wyglądać?

przeczytasz w 1 min.

HTC szykuje dwa nowe modele z serii Nexus. Serwis androidpolice zdradza, jak będą się prezentować.

Seria Google Nexus poszerzy się w tym roku o dwa kolejne modele. Bardziej od specyfikacji zagadkowo było w kontekście ich wyglądu. Czyżby jednak właśnie zostało to wyjaśnione?

Urządzenie przygotowywane są przez HTC, a ich kodowe nazwy to Marlin oraz Sailfish. Nieoficjalne doniesienia nie koncentrowały się do tej pory na ich stylistyce. Serwis androidpolice właśnie to zmienił. Opublikował grafikę, które prezentuje rzekomo to, czego powinniśmy oczekiwać.

Co jednak istotne, nie jest to render, jakim producent posługiwać ma się już po premierze. Grafika przygotowana została przez wspomniany serwis w oparciu o informacje, jakie jego redaktorzy otrzymali od zaufanych źródeł. Nie zostały one ujawnione, niemniej androidpolice jest pewny takiej właśnie stylistyki w 80%.

HTC Nexus wygląd przeciek

Producent postawić ma na aluminium. Tylna część obudowy wydaje się dwukolorowa, ponieważ w górnej części pokryta ma być szkłem. Obiektyw tylnego aparatu nie powinien być wystający, wygląda jednak na dość mały. Skaner linii papilarnych również wyląduje „na pleckach”. Androidpolice ma jeszcze wątpliwości co do logo - zniknąć może napis Nexus, a pojawić ma się sama literka G, być może w innej części także wzmianka o HTC.

Który z modeli przybliżać ma powyższa grafika? To również bardzo ciekawe, ponieważ zdaniem androidpolice odnosić można ją do obydwu smartfonów. Różnić mają się one niemal wyłącznie gabarytami, natomiast ogólna stylistyka utrzymana będzie podobno w tym samym tonie.

Zakładając, że wspomniane źródło dysponuje dobrymi informacjami, co sądzicie o tak prezentującej się propozycji?

Źródło: androidpolice, androidheadlines

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  4
  Dlaczego to wiecznie musi mieć kształt klusko-mydelniczki? ;<
  Już by mogli wepchnąć tam okrągły ekran, albo coś..
  • avatar
   Q'bot
   0
   Dubel...
   • avatar
    Dudi4Fr
    0
    Mam nadzieje że ten koncept nie przypomina prawdziwego produktu...

    Jestem chyba jednym z niewielu którym podoba się ten "peryskop" z tylu Nexus'a 6P ale tutaj to przegięcie, już widzę jak po kilku tygodniach będą wyglądać krawędzie tego szkła na plecach...
    • avatar
     KrzychuG
     0
     Klasyczny, paskudny (ostatnimi czasy) HTC, niestety.