Gry

Nowy zwiastun przybliża fabułę Need for Speed Payback

przeczytasz w 1 min.

Need for Speed Payback to nie tylko szybkie samochody, ale również fabuła z chęcią zemsty w tle.

Sympatycy gier wyścigowych nie mogą narzekać w tym roku na brak ciekawych premier. Jedną z nich będzie bez wątpienia debiut nowej odsłony serii Need for Speed, o której EA postanowiło nam przypomnieć.

Wprawdzie w produkcjach z samochodami w rolach głównych fabuła nie wydaje się najważniejsza, ale twórcy zaczynają się coraz bardziej do niej przykładać. Najlepszym dowodem tak stawianej tezy będzie podobno historia opowiadana w Need for Speed Payback. Nowy zwiastun gry ma nas w nią wprowadzić.

„Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Twoja ekipa ponownie łączy siły, by zemścić się na Familii. Bierz udział w różnorodnych wyzwaniach i zawodach jako Tyler, Mac lub Jess. Każdy kierowca musi stawić czoła wyścigom, misjom i wyzwaniom, by zasłużyć sobie na szacunek półświatka Valley i móc wystartować w ostatecznym wyścigu, który położy kres rządom Familii.”


Premiera Need for Speed: Payback planowana jest na 10 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4. Warto wspomnieć, że nieco wcześniej rozgrywkę będą mogli sprawdzić abonenci programów EA Access i Origin Access.

Źródło: Need for Speed

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  fasterbijacz
  2
  Szybcy i wściekli
  • avatar
   Snack3rS7PL
   2
   0:42 - Co to jest!? A tak serio to trudno oprzeć się wrażeniu, że są gra to kompilacja pewnych pomysłów z poprzednich gier. W zasadzie niektóre są wręcz kalką - weźmy np. pancerne wozy policyjne żywcem wzięte z tego dziadostwa co to się pod nazwą NFS:MW2012 uchowało
   • avatar
    wiktorn86
    1
    Coraz bliżej prawdy
    • avatar
     sabaru
     -2
     zzzzZZZZZZZZZZZ
     • avatar
      Q2hvY2hsaWs8
      -4
      Redaktorze:
      Ostatnie zdanie popraw literówkę.
      • avatar
       FajeraPL
       0
       Niestety, ale NFS powinien chyba odpocząć od karmienia graczy praktycznie tym samym, co rok od jakiegoś czasu.
       • avatar
        ShifteD
        0
        *ierdolicie głupoty. Gra jest typową zręcznościówką która ma dawać radość z jazdy i cieszyć oko. Oba parametry spełnia. Żal mi tylko głupców zamawiających preorder :), bo za miesiąc można będzie kupić za 'normalne pieniądze'