Smartfony

OnePlus zapowiada kolejnego pogromcę flagowców i coś dla mniej zamożnych

przeczytasz w 1 min.

Premiera OnePlus Two zbliża się coraz większymi krokami.

OnePlus One

Pamiętacie jak określany był OnePlus One? Producent mianował swojego pierwszego smartfona na „pogromcę flagowców z roku 2014” i okazuje się, że identyczny zabieg zastosować chce i w przypadku kolejnego modelu.

Premiera OnePlus Two zbliża się coraz większymi krokami i najwyraźniej jest to już dla producenta odpowiedni czas na podgrzewanie atmosfery wokół tego wydarzenia. Smartfon jest już gotowy, w związku z czym zdecydowano się podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili i jednocześnie dać nam wyraźnie do zrozumienia, że specyfikacja będzie tutaj najwyższych lotów.

„Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, którzy przyczynili się do powstania OnePlus Two. Razem stworzyliśmy pogromcę flagowców roku 2016.”

O tym co oferować będzie omawiany smartfon spekuluje się od dłuższego czasu i kilka elementów wydaje się na ten moment naprawdę prawdopodobnych. Mowa tutaj o procesorze Snapdragon 810 (w poprawionej podobno wersji - bez problemów z temperaturą), 4 GB pamięci RAM, kamerach 16 i 5 Mpix czy czytniku linii papilarnych.

Oficjalnie poinformowano jednak, że OnePlus 2 będzie sporo droższy od poprzednika. Ponownie spodziewać można się również systemu zaproszeń umożliwiających zakup smartfona, chociaż ma być ich więcej niż przy OnePlus One i tak dużych kłopotów z dostępnością już chyba nie będzie.

Jednocześnie zapowiedziano, iż szykowany jest na ten rok jeszcze jeden smartfon, który ma być przeznaczony dla osób z mniej zasobnym portfelem. W tym przypadku producent nie ujawnia jednak jakichkolwiek szczegółów, a i przecieków jak dotąd brakuje.

Źródło: phonearena

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  4
  Nie przekonuje mnie ten procesor, nawet jeśli to jakaś zaktualizowana czyli zapewne słabsza wersja.
  • avatar
   limera1n
   1
   szkoda bo po 1 spodziewałem się pogromcy flagowców i czegoś dla mniej zamożnych w jednym
   • avatar
    Gofru
    1
    Miejmy nadzieję, że ten dla ludzi o portfelu mniej zasobnym, będzie również bardzo wydajnym smartfonem, przy okazji w cenie nieprzekraczającej 1000zł. Wiadomo, że w naszym pięknym kraju nie każdy może sobie pozwolić na telefon z najwyższej półki, zwłaszcza, jeżeli poza wyższą wydajnością nie oferuje on specjalnie nic innego niż ,średniaki :P
    • avatar
     rafixx
     0
     "OnePlus 2 będzie sporo droższy od poprzenika."
     Wkradł się błąd powinno być poprzednika :)
     • avatar
      LeBron
      -5
      W drugim akapicie jest "najwyższa po" a powinno być "najwyższa pora" :)
      • avatar
       nedved37
       0
       test aparatu (https://www.youtube.com/watch?v=VDiOv9148gc)
       :)
       • avatar
        Snack3rS7X
        0
        Skoro ma być telefonem dużo droższym, to po co te głupie zaproszenia?!
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Czytnik linii papilarnych jak dla mnie zbędna pierdoła podbijając tylko cenę a do tego funkcjonalność może być całkiem problematyczna...