Gry

ORION: Dino Beatdown - gra z polowaniem na dinozaury

przeczytasz w 1 min.

Trzeba zabić Tyranozaura

Polowanie na Tyranozaura i inne dinozaury zaserwują nam wkrótce panowie ze Spiral Games, niewielkiego studia, które dla zdobycia funduszy na produkcję gry skorzystało z Kickstarera – platformy do wspierania twórczych projektów za pośrednictwem której prowadzona jest zbiórka pieniędzy na różnorakie, nowatorskie pomysły.

Ekipa Spiral to zespół doświadczony na polu gier, bowiem członkowie teamu pracowali wcześniej nad takimi hitami jak Borderlands, BioShock czy... Mortal Kombat. Swoją drogą, jeśli ktoś z was wsparł wcześniej dowolną kwotą projekt ORION, osoba taka dostanie grę za darmo.

ORION Dino Beatdown gra polowanie dinozaury Tyranozaur
Czy warto będzie kupić Oriona?

Tytuł studia Spiral Game jest rozwinięciem moda do Half-Life 2, jednak w wypadku najnowszej produkcji, która ostatecznie trafi do użytkowników, zmieniono napęd z Source na Unreal Engine 3.0.

Co na pokładzie? Na pewno tony akcji, masa dinozaurów i rozległy świat przeznaczony dla pięcioosobowych drużyn, dla których przygotowano szereg wyzwań i misji.

Gracze będą mogli rozwijać swoje postacie i ich umiejętności w zamian za kredyty zdobyte podczas walki. W ORION: Dino Beatdown dostępne będą również pojazdy w rodzaju mechów, szybkich buggy a nawet ciężkich czołgów.

Paleta uzbrojenia ma prezentować się bardzo obiecująco poczynając od karabinów aż po wyrzutnie rakiet i lasery. Na wyposażeniu znajdą się również plecaki odrzutowe, które umożliwia uniknięcie zębów i pazurów dino a na dodatek umożliwią atak z powietrza.

Gra ma pojawić się na Steamie i OnLive w cenie niecałych 10 dolarów (około 35 złotych). Premiera w marcu. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.
 

Więcej o strzelankach:

Źródło: spiralgamestudios

Produkt Roku 2011/12 - głosowanie

Czy już zagłosowałeś w plebiscycie na Produkt Roku? Na pewno masz swój ulubiony produkt i markę. Weź udział!

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoundsGreat
  0
  Albo będzie z tego fajna nawalanka, albo zwykła kupa, sam jestem ciekaw, ale jak posypią się negatywne komentarze, to pewnie i mi odechce się grać.
  • avatar
   BilliKostnica
   0
   "świat przeznaczony dla pięcioosobowym drużyn"
   Chyba powinno być pięcioosobowych :)
   • avatar
    bchrubas
    0
    A'propos polowania na dinozaury. Ktoś pamięta jaki tytuł miała stara gra w której też się polowało na dinozaury? Pamiętam że można było je wabić tak jak w innych "myśliwskich fps'ach" i odstrzeliwać.
    Grałem w to już dobrych parę lat temu i nie pamiętam tytułu.
    • avatar
     Terrorek
     0
     Otwarty swiat.. ? ja tu widze tylko wszedzie tunele ogrodzenie gorami ?? .. wszedzie duzo gor zapewnie nie do przejscia..
     • avatar
      shamoth
      0
      Tribes+Turok???
      • avatar
       aquadigger
       0
       świat otwarty jak w cod
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        To już było i się zwało Turok lecz Turok zapewne będzie lepszy tak przypuszczam!
        • avatar
         mutissj
         0
         prawie jak Jurastic park
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Jedyna gra , która świetnie wspominam , a która traktowała o dinozaurach to było "Dino Crisis" z czasów PSX. Od tamtej pory , żadna gra nie przyniosła mi takich emocji.