Gadżety

Platinet ARO - uniwersalny głośnik przenośny

przeczytasz w 1 min.

Na półkach sklepowych wylądowały już pierwsze egzemplarze Platinet ARO – przenośnego głośnika, którego najważniejszą cechą charakterystyczną jest uniwersalność. Czym model ten ma zainteresować (potencjalnych) użytkowników?

Oryginalny wygląd, uniwersalność i niezłe brzmienie charakteryzować mają nowy głośnik przenośny Platinet ARO, który oficjalnie trafił już do sprzedaży. A czym cechuje się on tak konkretnie?

O wyglądzie nie ma się co rozpisywać, bo jaki styl reprezentuje ARO, widać na załączonych zdjęciach, więc dodajmy tylko, że obudowa jest wykonana z podgumowanego materiału. 

Platinet ARO przód

Można za to poświęcić kilka słów obiecanej uniwersalności. Otóż głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo (z wykorzystaniem modułu Bluetooth 4.0), przewodowo (przez standardowe złącze 3,5 mm) albo też bezpośrednio z pamięci USB. 

Platinet ARO tył

Model ARO to przede wszystkim dwa głośniki o łącznej mocy 30 watów, które – według zapewnień producenta – „generują dynamiczny, głośny i czysty dźwięk wzbogacony o wyraziste basy”. Zadowalający ma być również czas pracy („kilkanaście godzin”) zapewniany przez akumulator o pojemności 5400 mAh. Dodajmy jeszcze, że wymiary tego sprzętu to 310 x 131,5 x 113,42 mm.

Platinet ARO biurko

Na jaki wydatek powinny przygotować się osoby zainteresowane tym głośnikiem? Sugerowana cena Platinet ARO wynosi 249,90 zł.

Źródło: Platinet

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!