Gry komputerowe

Polski horror Kholat dostępny za darmo

przeczytasz w 1 min.

Kholat to dzieło polskiego studia IMGN.pro. Zaglądając na platformę Steam można zupełnie za darmo wzbogacić swoją kolekcję o ten tytuł.

Jeśli nie macie planów na kolejne zimowe wieczory, a jednocześnie zaliczacie się do grona graczy lubiących produkcje z gatunku survival horror to powinniście zajrzeć na platformę Steam.

To właśnie tam za darmo zgarnąć można Kholat. Chociaż oferta pozostaje ograniczona czasowo, jeśli zdążycie z niej skorzystać to gra pozostanie w Waszych kolekcjach na stałe.

Wypada w tym miejscu nadmienić, iż Kholat to dzieło polskiego studia IMGN.pro. Od samego początku najwięcej emocji wywoływały zapowiedzi związane z fabułą, która bazuje na tragicznych wydarzeniach z Przełęczy Diatłowa. Gracze muszą nie tylko stawić czoła trudnym warunkom panującym w górach Ural, ale jednocześnie czegokolwiek się dowidzieć. Mając do dyspozycji jedynie mapę, kompas i latarkę, nie jest to łatwe.

Więcej na temat gry możecie dowiedzieć się z naszej recenzji.


Źródło: IMGN.PRO

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  k0chan
  1
  odpaliłem tą grę, ale tam nic nie działa , chodzisz bez sensu po jakiejś stacji, zero mapy, zero interakcji, zero niczego
  • avatar
   mutissj
   -4
   Gra jak na swój gatunek jest średnia,

   polecam pooglądać sobie gameplaye na youtubie.