Ciekawostki

Chcesz kupić konto premium w Pornhub? To lepiej szykuj Bitcoiny

przeczytasz w 1 min.

Popularny serwis z treściami dla dorosłych – Pornhub – przechodzi ostatnio spore perturbacje jeśli chodzi o metody płatności. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, a wygląda na to, że znaleziono właśnie wyjście z tej sytuacji.

Pornhub wprowadza nowy system płatności

Nie tak dawno informowaliśmy, że od serwisu z treściami dla dorosłych – Pornhub – odwróciły się zarówno Master Card, jak i Visa. Obydwie firmy niezwłocznie postanowiły zweryfikować treści w serwisie. Być może nie byłby to spory problem gdyby nie to, że w 2019 roku tak samo postąpił serwis PayPal. 

W przypadku takiego giganta, jakim jest Pornhub, wiadome było, że prędzej czy później znajdzie on rozwiązanie z tej nie ukrywajmy, dosyć problematycznej dla nich sytuacji. Okazuję się, że owo rozwiązanie, to postawienie na kryptowaluty

Kryptowaluty jako ostatnia deska ratunku

Trzeba przyznać, że nie jest to nic dziwnego, bowiem jest to prawdopodobnie jedyny, możliwy sposób płatności, jaki im pozostał. W serwisie dostępnych jest dwanaście z nich, a są to: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Dash, Ethereum Classic, Litecoin, Monero, Tether, Nem, Verge, Waves oraz ZCash. Warto również wspomnieć, że twórcy treści również w ten sposób otrzymają swoją zapłatę. 

Ciekaw jestem, jak z tej całej sytuacji wybrnie popularny portal z filmami, bowiem w ostatnich dniach z ponad 13 mln filmów, zrobiło się nagle TYLKO ok. 3 mln. Na koniec dodajmy, że mimo iż Pornhub jest miejscem gdzie gromadzone są treści tylko dla dorosłych, to warto pamiętać, że wielokrotnie angażował się on w różne akcje charytatywne, jak chociażby nie tak dawna walka z pandemią COVID-19

Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o tej całej sytuacji!

Źródło: Pornhub

Warto zobaczyć również:

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kojot321
  5
  Powinni stworzyć własną kryptowalutę Porncoin. Z własnymi regułami "kopania" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • avatar
   MariuszP
   4
   "porturbacje" ale że jak i co?
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Nie moga wprowadzić zwykłego przelewu?
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Kiedyś bitcoin całkiem dobrze się nadawał do realizacji płatności. niestety obecnie prowizje są na tyle wysokie, że straciło to rację bytu. ale zaraz zaraz. bitcoin przecież się forkował, fork robi na innych zasadach i jako waluta do płatności może być przydatny.

     jest też cała masa innych kryptowalut. problem w tym że te kryptowaluty się pojawiają i upadają, a te co są, ich kurs jest niezwykle podatny na akcje spekulantów.

     no i ostatnia rzecz, co jakiś czas sukcesywnie albo podnoszą trudność, albo zmniejszają kasę za wykopanie monety. a robi się to metodą prób i błędów.
     • avatar
      KoBra
      0
      Nie wiem po co komu konto premium. Czasami lepiej nie widzieć szczegółów.
      • avatar
       myszka91
       -6
       Ja to widzę tak mianowicie Pornhub rocznie przynosił zyski idące w setkach milionów $, a gdy taka kasa jest w obrocie to serwis jest zapewne w rękach jakiegoś Pejsa z jednej strony iluminatów, natomiast banki są w rękach innej rodziny, strony i kogoś innego, a, że się pokłócili i trwa walka to zadają sobie takie ciosy. To tak jak Trump i Biden jeden i drugi to kukiełki tych których naprawdę pociągają za sznurki i mam nadzieję, że naprawdę walczą między sobą o wpływy, interesy, wizję świata bo jeżeli połączyliby siły to zrobią z ziemi Mad Maxa albo Fallouta.
       • avatar
        pawluto
        0
        Ciekawe jakim trzeba być kretynem by kupić tam konto za kryptowaluty , skoro jak się dobrze poszuka to wszysdtko to samo jest zadarmola ? :)))
        Aż ręka może rozboleć...:))))))))))))

        Witaj!

        Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
        Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

        Połącz konto już teraz.

        Zaloguj przez 1Login