Gry komputerowe

Prime Gaming w maju. Tak dobrej oferty dawno nie było

przeczytasz w 2 min.

Amazon aktualizuje ofertę na gry w ramach Prime Gaming. W maju abonenci odbiorą dziewięć tytułów i nie brakuje tu naprawdę solidnych marek.

Abonament Amazon Prime wykracza daleko poza standardowe oglądanie filmów i seriali. W usłudze jest miejsce dla graczy, którzy systematycznie powiększą swoją kolekcję gier na PC dzięki Prime Gaming. Poznaliśmy wreszcie szczegóły oferty na maj 2024. Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

Lista gier Prime Gaming: maj 2024

 • Tomb Raider Game of the Year Edition - gra dostępna od 2 maja (GOG)
 • LEGO STAR WARS III: The Clone Wars - gra dostępna od 2 maja (GOG)
 • Dark City: International Intrigue - gra dostępna od 9 maja (Amazon Games App)
 • Fallout 3: Game of the Year Edition - gra dostępna od 9 maja (GOG)
 • Nine Witches: Family Disruption - gra dostępna od 9 maja (Amazon Games App)
 • Electrician Simulator - gra dostępna od 9 maja (Epic Games Store)
 • 100 Doors Games: Escape from School - gra dostępna od 16 maja (Legacy Games Code)
 • The Forgotten City - gra dostępna od 16 maja (Amazon Games App)
 • Spirits of Mystery: Whisper of the Past - gra dostępna od 23 maja (Amazon Games App)

Obecność gry Fallout 3 w wersji GOTY nie powinna dziwić, wszak o tej marce jest ostatnio bardzo głośno. Serial Fallout, za który odpowiada Amazon Prime Video, okazał się niebywałym sukcesem.

Tomb Raider i Star Wars to marki same w sobie, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Nie zabrakło mniejszych, lecz nadal ciekawych produkcji jak relaksujący i pozytywnie oceniony na Steamie Electrician Simulator. Z kolei narracyjna gra-modyfikacja pod tytułem The Forgotten City pozwoli graczom cofnąć się o 2000 lat w przeszłość, do czasów starożytnego Rzymu. Słowem: każdy powinien znaleźć w tej ofercie coś dla siebie.

Dostęp do Amazon Gaming (wraz z dostępem do Amazon Prime Video oraz do darmowych dostaw w sklepie Amazon) można uzyskać bezpłatnie na 30 dni pod tym linkiem:

Źródło: Amazon Prime

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  JebacSzatana
  0
  Precz z gamingiem!!!