Gry komputerowe

Brakuje Ci wersji demo gier? Steam Game Festival przynosi ich ponad 500

przeczytasz w 1 min.

W sklepie Steam wystartowała kolejna edycja Steam Game Festival. To prawdziwa gratka dla graczy chcących przetestować gry przed ich ewentualnym zakupem.

Steam Game Festival, czyli ponad 500 gier do przetestowania

Cieszący się bardzo dużą popularnością Steam systematycznie przygotowuje dla graczy różnego rodzaju atrakcje. Tym razem mowa o kolejnej edycji Steam Game Festival, która zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wystartowała dzisiejszego wieczoru, punktualnie o godzinie 19:00 naszego czasu. Czego można się tutaj spodziewać?

Główną atrakcją są bez wątpienia wersje demo wybranych gier, które będą miały swoją premierę w kolejnych miesiącach. Wybranych, ale naprawdę licznych, bo ma pojawić się ich aż 500. Wszystkie można znaleźć na stronie dedykowanej całej akcji. Dla większej wygody graczy zdecydowano się wyróżnić kilka kategorii, tak aby łatwiej dało się wyszukać coś godnego uwagi.

Steam Game Festival potrwa prawie tydzień

To nie jedyne atrakcje. Jednocześnie podczas Steam Game Festival można przyjrzeć się specjalnym pokazom rozgrywki, a nawet porozmawiać z niektórymi twórcami za za pośrednictwem chatu.

Zainteresowani? Wątpliwe, aby ktokolwiek miał ochotę i czas przetestować wszystkie udostępnione tu wersje demo. Jednocześnie postarano się o tyle czasu, aby dało się przyjrzeć tym najbardziej interesującym tytułom. Steam Game Festival potyrwa do 9 lutego.

Źródło: Steam

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Andrettoni
  10
  No cóż - walka z piractwem przyniosła sytuację gdy to producenci dyktują warunki. Kiedyś dema były normalnością, a teraz trzeba płacić za "wczesny dostęp". Wiecie ile kupiłem gier, które "umarły". Mój rekord, to gra online, którą kupiłem na steamie na promocji. Wyjechałem na wakacje i po powrocie gra miała już zamknięte serwery. Zapłaciłem, nigdy nie zagrałem, czas minął, zwrotu nie ma... Wiele gier wyłączono mi w trakcie gry lub przestały się rozwijać. W zasadzie zapłaciłem za "pogranie w demo". Jako konsumenta nic mnie nie chroni. Pirata można złapać i osądzić, a kto osądzi firmy za wyłudzanie milionów i zamykanie projektów?
  • avatar
   PerfectDAY
   6
   Fajnie, że ta forma promocji gier jeszcze nie wyginęła.
   • avatar
    Obiektor
    3
    Podaczas gdy inne platformy rozdaja za darmo pelne wersje gier i to nie byle jakich, steam mysli ze zapcha to demami xD
    • avatar
     RaphaelStarkPL
     0
     Z jakiej gry pochodzi ten obrazek w artykule?