Smartfony

Android 4.4 KitKat jednak trafi na Galaxy S3?

z dnia 14-03-2014
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
18 komentarzy Dyskutuj z nami

Pojawiło się światełko w tunelu.

Galaxy S3 smartfon Android 4.4 KitKat

Właścicieli smartfona Galaxy S3 nie brakuje, również w naszym kraju. Chociaż popularność tego modelu jest naprawdę duża, to i tak cały czas nie wiadomo, czy otrzyma on aktualizację do Androida 4.4 KitKat. Pojawiło się jednak światełko w tunelu.

W tym miejscu warto przypomnieć o wcześniejszych doniesieniach. Najpierw pojawiła się dotycząca rynku amerykańskiego lista urządzeń Samsunga, które otrzymają Android 4.4 KitKat. Znalazł się na niej wspomniany Galaxy S3, ale gdy opublikowano zestawienie modeli mających cieszyć się z aktualizacji na rynku europejskim, właścicielom owego smartfona nie było już wesoło, ponieważ zwyczajnie go pominięto. Wszystko stracone?

Nie do końca, ponieważ nadzieje przywracają informacje, do jakich dotarł dobrze zazwyczaj poinformowany serwis sammobile. Opublikowane zostało zdjęcie przedstawiające plany aktualizacji dla kilku modeli koreańskiego producenta. Przywraca ono nadzieję na to, iż za jakiś czas Android 4.4 KitKat zawita również na Galaxy S3.

Galaxy S3 smartfon Android 4.4 KitKat przeciek

Tradycyjnie informacje tego typu nie są pewne i nie należy traktować ich jako ostatecznych. Pozostaje nam czekać na oficjalne oświadczenie producenta z nadzieją, że zdecyduje się on jednak udostępnić najnowszego Androida dla Galaxy S3.

Źródło: sammobile, theandroidsoul

Komentarze

18
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Po co czekać, skoro można samemu to zrobić ?


  Pisane z Galaxy S2 4.4.2 KitKat , bateria trzyma teraz tydzień ; D
  Zaloguj się
 • avatar
  To zdjęcie ukazało się w necie jeszcze przed wyjściem 4.3 na mojego S3 i już wtedy mówiono że to bzdura, a wszystkie portale pokazują to jako pewną informacje . Co za masakra. :/
 • avatar
  Użytkownicy SIII 4.4 trafi na ich smartphony, wczoraj Jonathan Gare potwierdził oficjalnie tą informacje.
 • avatar
  Ah ten stan nie pewności....
  Zaloguj się
 • avatar
  Osobiście zawiodłem się na Samsungu, za 4.3 i za brak aktualizacji do 4.4, teraz używam Cyana 11, nie mam kilkunastu aplikacji od google i samsunga, telefon od razu skrzydeł dostał. Jedno jest pewne, następnym smartfonem raczej nie będzie Samsung
  Zaloguj się