Gry

Tak Sekiro: Shadows Die Twice wygląda na PS4 Pro (i zwiastunie premierowym)

przeczytasz w 1 min.

Brutalna i krwawa, a przy tym urzekająca i klimatyczna, jak również – znając dotychczasowy dorobek ekipy From Software – najpewniej wymagająca i wciągająca. Taka powinna być gra Sekiro: Shadows Die Twice i nowe materiały pozwalają wierzyć, że tak właśnie będzie.

Mnóstwo dobrej akcji z ciekawą opowieścią w tle? To właśnie zapowiada premierowy zwiastun gry Sekiro: Shadows Die Twice. Materiał opublikowany na kanale Digital Foundry pokazuje zaś, że (przynajmniej na PlayStation 4 Pro) możemy również liczyć na urzekającą oprawę wizualną. Co tu dużo mówić – to jedna z najgorętszych premier marca, a może i całego roku.

Sekiro: Shadows Die Twice to najnowsze dzieło ekipy From Software, czyli mistrzów, którzy w przeszłości zaserwowali nam między innymi Ninja Blade, Armored Core, Dark Souls i Bloodborne. Przenosi nas do Japonii z alternatywnej wersji XV wieku i pozwala przejąć kontrolę nad żądnym zemsty wojownikiem, który do osiągnięcia spokoju musi spełnić jeszcze jedno zadanie: zapewnić swojemu panu absolutne bezpieczeństwo.

Sekiro: Shadows Die Twice

Klimat dosłownie przelewa się przez ekran, a rozgrywka prezentuje się tak, że chciałoby się już teraz rzucić wszystko i chwycić za pada. Spójrzcie zresztą sami na zwiastun, który został przygotowany na premierę. Dość wcześnie, dodajmy, bo rynkowy debiut odbędzie się dopiero 22 marca…

Sekiro: Shadows Die Twice – trailer premierowy:

Gra Sekiro: Shadows Die Twice zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Ekipa Digital Foundry opublikowała 10-minutowy materiał pozwalający zobaczyć, jak produkcja prezentuje się na tym ostatnim urządzeniu, a konkretnie jego wersji z dopiskiem „Pro” (w rozdzielczości 1080p). Rzućcie okiem, zerkając przy okazji na to, jak zapowiada się sama rozgrywka.

Źródło: From Software, Digital Foundry, GamingBolt, Gematsu

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    1
    Ciekawe jak z poziomem trudności :D