• benchmark.pl
 • Netflix
 • Netflix opublikował nowy zwiastun 3. sezonu Sex Education – Zobaczcie, jak prezentuje się nowe Moordale
Filmy / seriale / VOD

Netflix opublikował nowy zwiastun 3. sezonu Sex Education – Zobaczcie, jak prezentuje się nowe Moordale

przeczytasz w 1 min.

Premiera 3. sezonu popularnego serialu Sex Education zbliża się wielkimi krokami, stąd też Netflix pomału rozpoczyna kampanię marketingową. Platforma streamingowa właśnie udostępniła nowy zwiastun, na którym możemy zobaczyć Moordale.

Trzeci sezon serialu zapowiada zmiany dla uczniów Moordale

Netflix opublikował właśnie filmik promocyjny kultowego liceum Moordale. Nie jest to typowy zwiastun serialu, ale daje nam już pierwszy pogląd na 3. sezon produkcji. Pojawia się w nim Jemima Kirke w nowej roli dyrektorki szkoły. Z nowym mundurkiem i nowym nastawieniem – nadszedł czas na zmiany w Moordale. Wszystko wskazuje na to, że Pan Groff nadal czai się gdzieś w szkole, Adam wrócił do szkoły na pełen etat, a Maeve nie straciła swojego cynizmu. Wspomniany zwiastun możecie obejrzeć poniżej: 

Kiedy premiera 3. sezonu Sex Education?

Jak potoczą się miłosne losy Otisa i Maeve? Czy Jackson może podkochiwać się w nowej dyrektorce? W jednym z wywiadów Butterfield wyznał, że w Otisie zaszły pewne zmiany. Bohater odkrył w sobie nową charyzmę i zdecydowanie wydoroślał. Eric i Adam oficjalnie staną się partnerami, a mama Otisa – Jean spodziewa się dziecka. Nie zabraknie również Madam Groff. Najważniejszym założeniem serialu jest akceptacja, którą na pewno będziemy często oglądać w nadchodzącym sezonie. Przypomnijmy, że trzeci sezon jednego z najlepszych seriali na Netflixie pojawi się na platformie już 17 września 2021 roku.

Oglądaliście już Sex Education? Czekacie na premierę 3. sezonu serialu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GamesRadar+

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rafael
  11
  Wszystkie serwisy steamingowe włącznie z Disney'em powinny być na bardzo czarnej liście u rodziców wychowujących młodzież. To zdanie mojej dorosłej córki, która wypisała się z subskrypcji tego szamba, jakim jest Netflix.
  • avatar
   rafael
   3
   A co do tematyki serialu, to amerykańskie szkoły publiczne są chyba światowym dnem.
   Jak mówi znany youtuber, który nagrywa serial o USA, amerykańskie szkoły uczą patriotyzmu, który w tym wypadku oznacza propagandę wmawiającą uczniom, że USA to najlepszy kraj na świecie, a w innych krajach ludzie żyją bez podstawowych rozwiązań infrastrukturalnych czy technicznych. W efekcie, większość nie umie nawet policzyć pieniędzy (bilonu i banknotów o różnych nominałach) bez kalkulatora. Za to jest wyedukowana seksualnie we wszelkich rodzajach zboczeń.
   Rodzice właśnie walczą ze związkiem zawodowym nauczycieli szkół państwowych, którzy chcą pogłębiać duraczenie uczniów tak zwaną Krytyczną teorią Rasy (ang. Critical Race Theory).
   Nic, tylko naśladować.
   • avatar
    Xclusive
    3
    Po co na Benchmarku promujecie taki SYF ???

    WIKIPEDIA i czytamy: "Serial opowiada historię nastoletniego Otisa, który posiada ogromną wiedzę na temat seksu, ponieważ jego matka Jean jest seksuolożką. Po rozwodzie rodziców właśnie przez nią jest wychowywany."

    źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Sex_Education

    To kolejne po pornografii dostępnej w necie bagno do seksualizacji młodych ludzi by wszystko koncentrować na seksie czego efektem są potem rozwalone rodziny idące w tysiące !

    Jeszcze raz zapytam po co Benchmark promuje takie bagno !!!
    • avatar
     DariosBiedak
     0
     Psy niewierne podajcie przed Imperatorem Dariosem na kolana! Bifmfate. Psy wasza bogacosc się kończy bo ja wielki imperator rozkazałem zabrać wam wszystkie pieniądze!!!!!!!! Nb. Nb!!!!!!