• benchmark.pl
 • Gry
 • Sniper: Ghost Warrior 3 lepszy od poprzedników na każdym niemal polu
Gry

Sniper: Ghost Warrior 3 lepszy od poprzedników na każdym niemal polu

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Marek Tymiński, szef CI Games, nie bał się w ostatnim wywiadzie odważnych deklaracji.

CI Games zaczyna coraz mocniej promować Sniper: Ghost Warrior 3. Zdaniem polskiego producenta przygotowywać powinniśmy się na grę najwyższych lotów.

Marek Tymiński nie bał się w ostatnim wywiadzie odważnych deklaracji. Po raz pierwszy w historii serii mówić mamy teraz o standardzie AAA. Sniper: Ghost Warrior 3 ma być lepszy od poprzedników na każdym niemal polu. Do tego stopnia, że Sniper: Ghost Warrior 3 śmiało ukazać mógłby się pod szyldem nowej marki.

„Sniper: Ghost Warrior był kiedyś serią ze średniej półki budżetowej. Teraz, po raz pierwszy, wydajemy grę w pełnej cenie i przenosimy się na poziom potrójnego A. Zaczęliśmy od zera. Względem poprzedników Sniper: Ghost Warrior 3 daje o tyle więcej, że mogliśmy nawet zmienić tytuł. Nie uczyniliśmy tego, ponieważ mamy miliony fanów, którzy grali w poprzednie części. Sprzedaliśmy blisko sześć milionów egzemplarzy poprzednich dwóch części serii, ale mimo to staramy się budować nową markę, to coś więcej niż po prostu kolejna odsłona serii.”

Jednocześnie pytany o porównanie Sniper: Ghost Warrior 3 do chociażby Call of Duty, Marek Tymiński nieco studzi zapędy. Na to podobno jeszcze za wcześnie. Tak czy inaczej cieszyć może rozwój polskiej marki, o ile oczywiście Sniper: Ghost Warrior 3 rzeczywiście okaże się tak interesujący jak kreuje to szef CI Games.


Źródło: mcvuk, Sniper Ghost Warrior 3

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  toddlockwood
  BRAWO CI!
  3
 • avatar
  Olfen115
  Będzie grane.
  2
 • avatar
  Insekt800
  Chochlik
  Czasem pykne w fifke z ziomkiem na konsoli... Ale jak slysze, ze ktos pyka w bfa czy tam coda na konsoli pytam HOOOOOOOOW?????
  1
 • avatar
  rejsman
  Tak szczerze powiedziawszy to raczej mają rację bo wszystkie materiały, które ukazały się na temat trzeciej odsłony Sniper Ghost Warrior wyglądają przynajmniej wg mnie dużo lepiej od tych, które widzieliśmy przed premierą poprzednich części. Dla mnie wygląda to zachęcająco i nie tylko pod względem grafiki ale i historii czy samej rozgrywki. Na tą chwilę czekam na targi gier w Warszawie bo tam ma się coś dziać.
  1