Audio

Spotify Multiroom w systemach multiroom Definitive Technology i Polk Audio

przeczytasz w 1 min.

Zyskać mają na tym rzecz jasna użytkownicy. Niektórzy na pewno.

Spotify Multiroom

Definitive Technology oraz Polk Audio, a więc jedni z największych graczy na rynku kolumn stereo, zacieśniają współpracę ze Spotify. Co oznacza to dla użytkowników?

Obydwaj producenci wprowadzają do swoich systemów multiroom obsługę Spotify Multiroom. Jest to usługa pozwalająca, z poziomu mobilnej aplikacji Spotify Connect, wysyłać muzykę z konta Spotify do wybranych głośników połączonych w jedną grupę. Można też, dzięki tej samej aplikacji, dowolnie przełączać się między poszczególnymi urządzeniami.

„Użytkownik korzysta ze Spotify na smartfonie, wchodzi do swojego domu, przełącza się na głośnik Definitive Technology W7 w kuchni słuchając w dalszym ciągu tej samej muzyki. Po przejściu do łazienki dwa kliknięcia pozwalają mu na przełączenie się do łazienkowego, wodoodpornego głośnika Polk Audio Omni S2R. Zaś w salonie odsłuch może być kontynuowany za pomocą wzmacniacza z funkcjami sieciowymi W-Amp i kolumn Studio Monitor lub BP od Definitive Technology lub wzmacniacza z funkcjami sieciowymi OMNI A1 oraz kolumn RTi lub TSx od Polk Audio.”

Nie da się ukryć, że rozwiązanie to może być przydatne. Warunek jest jednak jeden - należałoby mieć w domu dość rozbudowaną strefę audio.

Źródło: rafko

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!