Internet

Spotify Premium Duo, czyli ze współlokatorem taniej

przeczytasz w 1 min.

Mieszkające ze sobą pary, studenci w akademiku, współlokatorzy – to dla nich przygotowana została oferta Spotify Premium Duo.

Standardowo miesięczny abonament Spotify Premium kosztuje 20 złotych. Jest jednak wiele sposobów na to, by płacić mniej: studenci płacą dychę, a rodzinny pakiet (dla maksymalnie pięciu osób) to koszt rzędu 30 złotych. Chytrzy stosują też metodę dzielonego konta, z której jednak nie powinno się korzystać. Teraz dochodzi jeszcze jedna możliwość. Poznajcie Spotify Premium Duo.

Nazwa zdradza właściwie wszystko: Spotify Premium Duo to abonament dla dwojga, a konkretnie: dwa (niemal całkowicie) niezależne konta Premium w atrakcyjnej cenie – 25 złotych miesięcznie. Dlaczego „niemal całkowicie”? Ponieważ jedną z funkcji w tej opcji jest Duo Mix – wyjątkowa lista odtwarzania z utworami lubianymi przez jedną i drugą osobę.

Ogólnie jednak Spotify Premium Duo to dwa konta na jednym rachunku. Każdy użytkownik może cieszyć się wszystkimi funkcjami Premium – nie trzeba dzielić się hasłem oraz można tworzyć własne playlisty i otrzymywać spersonalizowane rekomendacje. Czy jest zatem jakiś haczyk? Jest – obie osoby muszą mieszkać pod tym samym adresem. 

Dodajmy jeszcze na koniec, że z oferty Spotify Premium Duo może skorzystać nowy użytkownik, jak i ten, który jest już abonentem Spotify Premium. Właściciele usługi przekonują, że w tym drugim przypadku nie będzie żadnych problemów z zachowaniem list odtwarzania, historii czy ustawień. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.

Źródło: Spotify, Engadget

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  miedzianek
  0
  Jak sprawdzają adres zamieszkania? Bym wziął z narzeczoną, ale jeszcze do 31 sierpnia mieszkamy oddzielnie ;D
  • avatar
   noizebeat
   0
   Jak wygląda weryfikacja czy osoby mieszkają razem? Przecież jedno nie chodzi za drugim plus jeśli ktoś pojedzie na weekend na wieś to dostanie bana?
   • avatar
    Stashqo
    0
    Fajna opcja bo póki co to płacę spotify family dla siebie i żony, to pewnie wyszłoby taniej. Niestety póki co po próbie aktywacji dostaję jedynie powiadomienie: "Wygląda na to, że nie spełniasz warunków, aby skorzystać z tej oferty, ale mamy dla Ciebie inne..."