Gry komputerowe

7. darmowa gra na święta od Epic Games Store do pobrania

przeczytasz w 1 min.

Siódmy dzień świątecznego rozdawnictwa w sklepie Epic Games Store przyniósł nam możliwość zgarnięcia gry z serii LEGO.

LEGO Builder's Journey za darmo na Epic Games Store

Bloons TD 6, Horizon Chase Turbo, Costume Quest 2, Sable, Them's Fightin' Herds i Wolfenstein: The New Order. Tak do tej pory prezentowała się lista darmowych gier, jakie udostępniono w ramach świątecznej wyprzedaży na Epic Games Store. Zgodnie z harmonogramem, dziś rozrosła się o kolejną pozycję.

Tak jak sugerowały graficzne podpowiedzi, padło na grę z serii LEGO. Konkretnie na LEGO Builder's Journey, które zainteresowani mogą przypisywać do swoich kont do jutra do godziny 17:00 naszego czasu.

LEGO Builder's Journey, czyli klimatyczna gra logiczna

Sami twórcy ze studia Light Brick Studio przedstawiają tę propozycję mianem klimatycznej gry logicznej i chyba nie mijają się z prawdą. Osoby lubiące tego typu gatunek, które zdecydowały się sięgnąć po LEGO Builder's Journey, wystawiały wysokie oceny. W przypadku branżowych recenzji średnia sięgnęła niemal 80%.

LEGO Builder's Journey to świeża propozycja, premiera wersji PC miała miejsce w połowie zeszłego roku. Gra cechuje się naprawdę przyjemną dla oka oprawą wizualną i spokojną, pasującą do całości muzyką. Dodatkowo postawiono na widok izometryczny, który okazał się tu strzałem w dziesiątkę. Zabawa sprowadza się do główkowania i odpowiedniego układania klocków, co z pozoru brzmi banalnie, ale również tu okazuje się bardzo wciągające. Tym bardziej, że ma otoczkę fabularną.

Źródło: epicgames

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    JaYmZ
    4
    Dostępna jest już zapowiedź jutrzejszej darmówki. Grafika zawiera znak ostrzegający przed materiałem radioaktywnym. Ciekawe czy rzucą Fallout, Metro, S.T.A.L.K.E.R., czy jeszcze coś innego...