Gry

Tęsknicie za Bioshock? Patrzcie na to

przeczytasz w 1 min.

Kolejna porcja materiałów wideo promujących Atomic Heart i kolejna nadzieja na to, że czeka nas przygoda w niezwykle intrygującym świecie.

Przygodowe RPG akcji w rytmie... ruskiego disco

Atomic Heart niemal od samego początku porównywany jest do serii Bioshock. To naprawdę spory komplement, ale dopiero po premierze przekonamy się czy nie jest rzucany na wyrost. Oryginalny świat i klimat wydają się gwarantowane, ale potrzeba nieco więcej do tego, aby zgarniać oceny bliskie maksymalnym.

Póki co nie można narzekać na systematyczność, z jaką twórcy przypominają o tym przygodowym RPG akcji. Tak sami określają swoją produkcję, chociaż dla niektórych może być to coś z pogranicza strzelanki. I patrząc na najnowszy zwiastun, pokazany przez okazji gali The Game Awards 2022, trudno się takim głosom dziwić. To chyba najbardziej dynamiczny z dotychczas zaprezentowanych zwiastunów. Nawet ruskiego disco jakby mniej, ale skoro nad ścieżką dźwiękową czuwa Mick Gordon, to zapewne i ona będzie niebanalna.

Zwiastun Atomic Heart z The Game Awards 2022

Atomic Heart gameplay

Największymi szczęśliwcami wśród czekających na Atomic Heart są chyba redaktorzy IGN. To właśnie oni mają okazję do ogrywania tej produkcji przed premierą i jednocześnie zielone światło do dzielenia się swoimi pierwszymi wrażeniami. Jeśli dawać im wiarę, to jest naprawdę dobrze.

Kiedy premiera Atomic Heart?

Oczekiwanie na Atomic Heart dość mocno się przeciąga. Plany co do daty premiery zmieniano kilka razy, być może także ze względów, które nie mają bezpośredniego związku z grą, ale z rosyjskim rodowodem twórców. Od pewnego czasu podtrzymywane jest jednak, że Atomic Heart zadebiutuje 21 lutego 2023 roku. Teraz też przypomniano o tym terminie.

Źródło: Focus Entertainment, IGN

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Ale będzie piracone XD
  • avatar
   nevermind
   2
   To w końcu bojkotujemy tą rosję czy nie, bo już zaczynam mieć wątpliwości?
   • avatar
    kazitut
    2
    Mikro płatość
    Spełnia wszystkie znamiona czynu: Wyłudzenia.
    No i doją, cielne krowy ...
    znaczy ludzi.
    Kto ma więcej mleka ...
    albo siana ?
    • avatar
     levusek1992
     1
     Druga gra, w której animacje i grafika robią jakieś tam wrażenie. Pierwszy był dla mnie RDR2. CIekawe jak wymagania. No i ruska gra. Jeszcze przed premierą bedzie na torrentach xd
     • avatar
      PrymusLee
      0
      Wypróżniam się na ten ruski szajs. Nie tknę tego.
      • avatar
       xbk123
       0
       Widzę niektórzy już nie mogą doczekać się piracenia. Pierwsza taka okazja, że można korzystać za darmo z czyjejś pracy i jednocześnie zostać samozwańczym bojownikiem walki z reżimem. Jakie to kur.. tanie i kiczowate.
       • avatar
        RedFox01
        -1
        Tęsknicie za Bioshock?
        Nie...
        • avatar
         Mrmbr
         -1
         Nie zesrajcie się z tym bojkotem rosji, bo na razie putin dalej wojuje a my nie mamy czym palić. Paliwo drogie, gaz drogi, polowa winy pisiorów, druga połowa nieprzemyślanych embarg na zasoby trudne do nagłej dywersyfikacji w korzystnych cenach.
         • avatar
          fanbenchmarka
          -2
          Wynocha z tym ruskim kasztanem
          • avatar
           Nibynóżka
           -3
           Jak czytam te komentarze nasuwa mi się pytanie: czy wcześniej też tak totalnie potępialiście Rosję? Przecież Ruscy wcześniej napadli na Czeczenię, Gruzję i pierwszy raz na Ukrainu. Jakoś wtedy nie było takich na komentarzy na Benchmarku. Kiedy Putin podczas obchodów rocznicy wybuchu Drugiej Wojny Światowej w Polsce powiedział, że jej przyczyną było "upokorzenie" dwóch wielkich mocarstw (Rosji i Niemiec) po Pierwszej Wojnie Światowej, ktoś z Was protestował? Kiedy w 2012 podczas mistrzostw w piłkę kopaną ulicami Warszawy maszerowali rosyjscy kibice z czerwonym flagami z sierpem i młotem, ktoś się tutaj zająknął na ten temat? Kiedy ktoś cytował wypowiedzi Dugina (naczelnego ideologa Kremla), że dla Polski nie miejsca na mapie Europy, to jedyne co mógł dostać, to lepę w postaci epitetu "rusofoba". Ale w tym samym czasie wszystkie mendia trąbiły o "najlepszych stosunkach z Rosją po 1990 roku". Kiedy poprzedni polskojęzyczny rząd (oj, nie dobra to jest pamiętać takie brzydkie rzeczy) podpisywał skandalicznie niekorzystną umowę gazową gazową z Rosją, na skutek której co roku jesteśmy stratni na dziesiątki miliardów dolarów, w mendiach słyszeliśmy wypowiedzi, że Putin to nasza słowiańska duszeńka. Artykuły w gazecie wybiórczej, np. cyt. "W sobotę 6 czerwca (2015r.) w samo południe pod pomnikiem Adama Mickiewicza na Krakowskim Przedmieściu odbędzie się publiczne czytanie "Do przyjaciół Moskali". Wiersz zamykający III część "Dziadów" na zaproszenie Instytutu Adama Mickiewicza przeczyta Adam Michnik." Dalej, fundacja "Pro civili" i polskojęzyczny prezydent Bronisław Komorowski (niektórzy mówią "Komoruski", odsyłam do książki "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego). Dzisiaj Komorowski chodzi z ukraińską flagą wpiętą do klapy marynarki. A pamiętacie jak Barak Obama powiedział, że Rosja i Niemcy powinny wziąć odpowiedzialność za Europę? O resecie stosunków USA (a właściwie NATO) z Rosją pamiętacie? To tylko kilka przykładów. Na koniec uderzę kijem w klatkę z małpami: rosyjska teoria o "pancernej" brzozie i pijanym generale wymachującym pistoletem w kabinie pilotów nie brzmi już tak wiarygodnie, co nie?
           Warto pamiętać, co się działo 2, 5, 10, 20 lat temu, żeby było wiadomo skąd komu nogi wyrastają.
           • avatar
            pawluto
            0
            Nie kupię ale napewno zagram... :)