Gry

W końcu oficjalne (i chyba dobre) wieści na temat Dying Light 2

przeczytasz w 1 min.

Jeśli w ostatnich tygodniach pojawiały się nieoficjalne doniesienia na temat Dying Light 2, to w zdecydowanej większości nie napawały one optymizmem. Być może wreszcie sytuacja zacznie się zmieniać.

Techland zaprasza na pokaz Dying Light 2

Po dłuższym czasie, Techland zdecydował się przerwać milczenie. I na całe szczęście zrobił to mając coś konkretnego w zanadrzu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zapowiedziano nowy pokaz gry. Długo czekać nie będziemy. Zaplanowano go na najbliższą środę, 17 marca.

Czego możemy oczekiwać?

Wedle krótkiego komunikatu, producent ma do przekazania „kilka słów na temat procesu rozwoju Dying Light 2.” Trudno wyciągać z takiego określenia daleko idące wnioski. Wypada jednak przypuszczać, że chodzi o pozytywne informacje. Te złe przekazano by raczej bez nakręcania wokół tego atmosfery.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 został zapowiedziany w połowie 2018 roku. Początkowo wszystko wydawało się iść zgodnie z planami twórców, ale z czasem sytuacja zaczęła zmieniać się na gorsze. Ostatnie tygodnie to już lawina niepokojących doniesień, odejścia z ekipy tworzącej grę, a nawet ponownie pojawienie się tematu rzekomego zainteresowania przejęciem polskiego studia przez Microsoft.

Miejmy nadzieję, że wreszcie dowiemy się czegoś optymistycznego. Bardzo wątpliwe, aby była to data premiery, ale może chociaż poznamy platformy docelowe gry, bo i ta kwestia stała się ostatnio zastanawiająca.

Źródło: twitter - @DyingLightGame

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szymcio30
  -3
  Kolejna gra która robi sie latami...Metro Exodus, Cyberpunk 2077 to przykłady, że nie wszytko poszło jak trzeba. Teraz czas na Dying Light 2 i mam wątpliwości czy gra doczeka się premiery w 2022 bo 2021 to raczej sfera marzeń
  • avatar
   DaroBenchmarkPC
   0
   Fajnie gdyby dali demo jak kiedyś do Outlast 2 na steam :)