• benchmark.pl
 • Gry
 • Powstaje nowy Terminator. Twórcy mają na niego ciekawy pomysł
Gry

Powstaje nowy Terminator. Twórcy mają na niego ciekawy pomysł

przeczytasz w 1 min.

Terminator i całe jego uniwersum nie wymaga chyba przedstawiania. W bliższej, ale nieokreślonej jeszcze przyszłości rozrośnie się o Terminator Survival Project.

Zapowiedziano grę Terminator Survival Project

Z pierwszych informacji ujawnionych przez Nacon dowiadujemy się, że w samym tytule zawarte zostały tutaj dwie najistotniejsze kwestie. Terminator Survival Project będzie bowiem pierwszą grą survivalową osadzoną w uniwersum Terminatora (bo nie pierwszą grą na tej filmowej licencji w ogóle).

Rozgrywka ma toczyć się w postapokaliptycznym otwartym świecie i zapewniać, przynajmniej wedle obietnic, oryginalną fabułę opierającą się na wydarzeniach z produkcji wyświetlanych na wielkim ekranie. Gdzieś w okresie pomiędzy Judgment Day a powstaniem ruchu oporu Johna Connora. Gracze mają kierować grupą walczących o przeżycie ocalałych z nuklearnej apokalipsy.

Trudno wyciągać na bazie tych szczątkowych detali daleko idące wnioski. Pierwszy materiał wideo to też tylko klimatyczna zajawka. Nie da się jednak ukryć, że wycelowano całkiem nieźle. Mowa o uniwersum, które ma grono sympatyków, to samo można powiedzieć też o survivalach cieszących się obecnie wśród graczy sporym wzięciem. Trzeba to jednak jeszcze odpowiednio połączyć, no i zapewnić dobry gameplay.

Terminator Survival Project zwiastun

Kiedy premiera Terminator Survival Project?

Niestety jak już zostało wspomniane, na ten moment nie podano chociażby przybliżonego terminu premiery. Dodano, że Terminator Survival Project będzie dostępny na PC oraz konsolach, ale też nie sprecyzowano, na jakich.

Źródło: Nacon

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  paankracyk
  3
  Uff, już myślałem, że chodzi o kolejny film :). Ale gra - jak najbardziej. Szkoda tylko, że studio jakieś takie mało znane... Ale w dzisiejszych czasach może to i lepiej...
  • avatar
   pawluto
   -2
   Czyli to gra a nie film...gry nigdy nie przebiją filmu i nie ma co się tu oszukiwać...
   Ja czekam na inną rzecz - Nowy film z Predatorem gdzie zrobiono fajny myk - akcja rozgrywa się w czasach dzikiego zachodu i Predator walczy z indianami...
   Nowoczesność kontra łuki strzały i toporki...Fajny pomysł ale zobaczymy jak to wyjdzie...