Gry

The Division przedstawione na nowych obrazkach

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft dość systematycznie przypomina graczom o tej produkcji.

The Division gra obrazki

Do premiery The Division mamy jeszcze naprawdę sporo czasu, ale mimo tego Ubisoft dość systematycznie przypomina graczom o tej produkcji.

Jedną z mocniejszych stron ma być tutaj oprawa graficzna. Kilka dni temu producent chwalił się możliwościami silnika Snowdrop Engine, dzięki któremu możliwe ma być zapewnienie doskonałej jakości grafiki.

Będzie co podziwiać, ponieważ gra oferować ma też bardzo duży, otwarty świat, w którym gracze spędzić mają wiele godzin. Tym razem to właśnie na tym elemencie się skoncentrowano.

Producent opublikował kilka nowych obrazków z gry. Ukazują one zniszczone ulice Nowego Jorku, po których to gracze będą się przemieszczać. Co ciekawe, większość z nich prezentuje rozgrywkę w trakcie nocy, a więc można zaobserwować, jak mniej więcej powinno wyglądać to w grze.

Przypomnijmy, że nie tak dawno premiera The Division przesunięta została na 2015 rok. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: vg247

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  To może być przełomowa gra jak kiedyś Half Life.
  • avatar
   Szymon331
   4
   Grunt zeby poza sama grafika pojawila sie tez interakcja z otczeniem. Na gameplayach swietnie da sie zdruzgotac samochod i pewne czesci zabudowan. Oby na tym co widzielismy sie nie skonczylo. Trzymam kciuki.
   • avatar
    Marked
    1
    Jak interakcja z otoczeniem i fizyka będą na równie wysokim poziomie co grafika to będzie przełom.
    • avatar
     plmnb
     0
     Poprawcie tytuł ,bo zdaje mi się ,że pisał go dziesięcio latek...
     "Obraz – najczęściej kojarzony z malarstwem, przeważnie płaski utwór plastyczny, na którym za pomocą farb, przy zastosowaniu różnych technik malarskich i graficznych autor dokonał zapisu pewnych treści. Ewolucja podejścia do obrazu jako samodzielnego przedmiotu (magii lub sztuki) liczy ok. 30 000 lat. Obraz zazwyczaj wiąże się z pojęciem działalności artystycznej, choć bywa też wyrazem doraźnej potrzeby osobistej lub lokalnego obyczaju (np. malowanie pisanek). Drugie znaczenie obrazu to zdarzenie wizualne płaskie lub przestrzenne, najczęściej kojarzone z działaniem artystycznym."


     "Zrzut ekranu (z ang. screenshot, screen dump, screen capture) czyli zapis aktualnego obrazu wyświetlanego na monitorze, najczęściej do pliku graficznego. W systemach operacyjnych z rodziny Windows zrzut ekranu wykonuje się naciskając klawisz Print Screen, Ctrl+Print Screen lub Alt+Print Screen (w przypadku gdy chcemy zrobić zrzut tylko aktywnego okna, a nie całego ekranu), w systemach Macintosh - Command-Shift-3 lub Command-Shift-4. W systemach Windows zrzut ekranu zapisywany jest do schowka systemowego, skąd można później wkleić go do dowolnego programu graficznego i zapisać do pliku, a w Windows 8 kombinacja Win+Print Screen powoduje automatyczny zapis do pliku PNG.
     Zrzuty ekranu stosuje się np. w celu demonstracji oprogramowania lub problemu użytkownika, umieszczenia ich w instrukcji lub w dowolnym innym przypadku, gdy z pewnego powodu zachodzi potrzeba pokazania zarchiwizowanej zawartości ekranu innym. Bywa również czasem używany, w celu wydrukowania zawartości któregoś z okien, gdy programista nie przewidział możliwości użycia drukarki (a więc np. w celu ominięcia ograniczenia wydruku)." ....