Gry

The Elder Scrolls Online: Summerset - premiera w maju

przeczytasz w 1 min.

The Elder Scrolls Online: Summerset trafi w pierwszej kolejności na PC, właściciele konsol będą musieli poczekać nieco dłużej. Dodatek zapowiada się bardzo interesująco i znacząco rozbuduje The Elder Scrolls Online.

Bawiący się przy The Elder Scrolls Online liczyć mogą na ciągły rozwój tego tytułu i tym samym systematycznie pojawiające się nowości. W najbliższej przyszłości jedną z najważniejszych będzie dodatek Summerset.

Bethesda poinformowała, iż ma on już ustaloną dokładną datę premiery. W przypadku wersji PC mowa o 24 maja, posiadacze konsol Xbox One i PlayStation 4 poczekają nieco dłużej, do 5 czerwca. Przygotowane zostaną wydania cyfrowe oraz fizyczne. Zainteresowani będą mogli skorzystać z przedsprzedaży dającej dostęp do bonusów oraz sięgnąć po wydania kolekcjonerskie, szczegóły znajdują się na oficjalnej stronie gry.

Czego oczekiwać po omawianym rozszerzeniu? Przede wszystkim nowego obszaru i opcji dołączenia do zakonu Psijiców. Nie zabraknie jednak szeregu innych elementów, chociażby nowej linii umiejętności czy rozbudowanego systemu wytwarzania.

„Po raz pierwszy w historii, dekretem królowej Ayrenn, od dawna zamknięte granice Summerset zostały otwarte dla przybyszów z dalekich krain. Ale w cieniach skrywają się kłopoty, a korupcja przeżera społeczeństwo wysokich elfów od wewnątrz. Odkryj bujne lasy, tropikalne laguny, starożytne jaskinie koralowe i nie tylko, odwiedzając zapierającą dech w piersiach ojczyznę wysokich elfów. Nigdy jednak nie zapominaj o niebezpieczeństwach, które kryją się w cieniu.”


Źródło: bethesda

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pavlospll
  0
  Nie liczcie na tes vi, sami mówili, że chcą najpierw dwa inne produkcje zrobić, a później zająć się tes vi, zresztą skoro co chwila wydają dodatki do tes online to znaczy, że nieźle się sprzedaje i wolą poświęcić siły na teso niż na kolejne tes vi, chociaż kto wie, jakoś w 2009 lub 2010 nie pamiętam dokładnie mówili, że na tes v jest za wcześnie i to kwestia paru lat nim wyjdzie ponieważ dopiero co skończyli robić fallouta 3 więc może jednak niespodzianka będzie.
  • avatar
   KORGAN
   -1
   Mnie ciekawi najbardziej jaka prowincja będzie w TES VI, które na 99% zapowiedzą na E3 w czerwcu tego roku.
   Będzie to Black Marsh (oby, bo uwielbiam klimat bagien) albo Valenwood i chyba połączone z Elsweyr bo to dosyć małe prowincje.