Gry

The Elder Scrolls Online: Wolfhunter na zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Premiera jest bardzo blisko, przynajmniej jeśli mowa o wersji PC, która udostępniona zostanie już 13 sierpnia.

Na QuakeCon 2018 dzieje się sporo. Wspominaliśmy już o nowych materiałach z RAGE 2 czy Doom Eternal, ale Bethesda pochwaliła się także The Elder Scrolls Online: Wolfhunter.

Niewtajemniczonym przypomnijmy, iż Wolfhunter to dodatek do The Elder Scrolls Online, który zapowiedziany został na niedawnych targach E3 2018. Jego premiera jest bardzo blisko, przynajmniej jeśli mowa o wersji PC, która udostępniona zostanie już 13 sierpnia. Korzystający z konsol Xbox One i PlayStation 4 będą musieli poczekać na dodatek do 28 sierpnia.

Zwiastun opublikowany z okazji QuakeCon 2018 przypomina o motywie przewodnim Wolfhunter, twórcy wspomnieli też o zawartości, jakiej można się tutaj spodziewać. Nie będzie jest szczególnie wiele, większy dodatek (Murkmire) pojawi się za kilka tygodni.

„Ruszaj do dwóch zupełnie nowych lochów dla czterech graczy i zmierz się z bestiami Hircyna w Wolfhunter, najnowszym pakiecie DLC do The Elder Scrolls Online. Zmierz się z pazurami i kłami, walcząc o wyzwolenie Moon Hunter Keep albo dołącz do Wielkich Łowów w March of Sacrifices. Na tych, którzy odważą się wejść do królestwa daedrycznego księcia, czeka potężne nowe wyposażenie i przedmioty kolekcjonerskie, ale uważajcie - Hircyn zawsze patrzy.”


Źródło: Bethesda Polska

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!