Gry

Twórcy Metro Exodus ponownie zachwalają Xbox One X

przeczytasz w 1 min.

Wydajność Xbox One X pozwala zadbać o to, aby Metro Exodus zadziałało w natywnym 4K i obsługiwało technologię HDR.

Twórcy Metro Exodus bardzo często podkreślają, iż ich nowa gra będzie miała wiele do zaoferowania graczom lubiącym dopracowaną oprawę graficzną. Jednocześnie dodają, że dotyczy to nie tylko PC.

Jeszcze w zeszłym roku przyznali, iż są bardzo zadowoleni z mocy Xbox One X. Teraz w bardzo podobnym tonie wypowiedział się Huw Beynon z Deep Silver. Stwierdził, że to właśnie na Xbox One X wspomniana gra będzie prezentowała się najlepiej.

„Xbox One X pozwala nam robić rzeczy, których nie moglibyśmy zrobić na innym sprzęcie. Na przykład, uruchamiamy natywne 4K z obsługą HDR. Jestem pewien, że gra będzie dobrze wyglądać na wszystkich platformach, ale jestem przekonany, że najlepiej będzie wyglądać na Xbox One X.”

Oczywiście należy brać pod uwagę, iż dotyczy to wersji konsolowych. Na najwydajniejszych komputerach Metro Exodus prezentować powinno się jeszcze lepiej, chociaż wymagania sprzętowe będą zapewne bardzo wysokie.

Premiera Metro Exodus odbędzie się 22 lutego przyszłego roku.

Źródło: wccftech

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Smuga
  5
  Trochę irytuje mnie fakt, ze mój PS4 Pro odstaje od XBOneX... na szczęście na PS4 i tak gram tylko w exclusive'y, wszystko inne na PCcie i tak będzie ładniejsze.
  • avatar
   KENJI512
   -2
   4K... HDR... cuda na kiju :D

   A o PC bali się wspomnieć, by człowieki-konsole nie mieli hurr-durr lub nie zmienili decyzji o zakupie, no bo jakto, gorszy produkt?
   • avatar
    Gatts-25
    -4
    Jak zacznie się pojawiać co raz więcej tytułów , które będą lepiej wykorzystywać moc VEGA 56/VEGA 64 i CPU R7 2700x to może się okazać ,że sytuacja w jakiej znajdzie się Intel nastąpi prędzej niż premiera ZEN2 dla konsumenta.
    Nie piszę o rynku serwerowym bo tam przestaną najszybciej istnieć.
    Zobaczymy czy nowe gry więcej czerpią ze starych rozwiązań czy jednak deweloperzy wiedzą o tym ,że stare trzeba zostawić w spokoju.
    • avatar
     Gatts-25
     -6
     Link do nowych testów w grach - https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=yVnCCMI--Bo
     • avatar
      piccardo
      0
      Zapomnieli dodać na jakich ustawieniach... Bo natywne 4k i hdr nic a nic mi nie mówi. Wszystko wszystkim fajnie że gry na xa wychodzą też na PC, chciałbym żeby też tak sony robiło, wtedy nie potrzebowałbym konsoli ci co lubią grać na konsoli przy nich by zostali i każdy byłby zadowolony.