Gry Xbox 360

Dziś premiera World of Tanks: Xbox 360 Edition

przeczytasz w 1 min.

Gra oferuje dopasowane do konsoli sterowanie, bitwy w trybie 15 na 15 oraz ponad 100 pojazdów, ale z czasem pojawią się nowe elementy.

World of Tanks: Xbox 360 Edition gra premiera

Chociaż wydaje się, że największy szum wokół World of Tanks już za nami, to tytuł ten i tak wciąż jest bardzo popularny. Wydaje się, że w najbliższej przyszłości nic się w tej kwestii nie zmieni. Wręcz przeciwnie, gra może zwiększyć liczbę swoich fanów.

Dlaczego? Dziś odbyła się bowiem premiera World of Tanks: Xbox 360 Edition, a więc przygotowanej niemal od podstaw przed Wargaming West wersji gry na konsolę Xbox 360. Już od dłuższego czasu właściciele tej platformy mogli bawić się w beta testach, ale dopiero teraz otrzymują finalny produkt.

„World of Tanks: Xbox 360 Edition to milowy krok w historii Wargaming. Jest to nie tylko pierwsza w historii firmy gra konsolowa, ale też możliwość przedstawienia World of Tanks niezwykle aktywnej, a nowej dla nas społeczności graczy na całym świecie.” – Victor Kislyi, prezes Wargaming

Gra oferuje dopasowane do konsoli sterowanie, bitwy w trybie 15 na 15 oraz ponad 100 pojazdów amerykańskich, niemieckich i brytyjskich, ale twórcy obiecują, że z czasem wprowadzą nową zawartość, m.in. kolejne maszyny i państwa. Warto dodać też, że z okazji premiery przygotowano dwa pakiety „Founders Pack”. Dostępne są one od dziś do 28 lutego 2014 w promocyjnej cenie -40%. Każdy z nich zawiera specjalne modele czołgów, zasoby i wyposażenie.


World of Tanks: Xbox 360 Edition dostępne jest w cyfrowej dystrybucji dla abonentów konta Xbox Live Gold. Właściciele standardowego konta Xbox Live mogą cieszyć się jedynie 7-dniowym dostępem do wersji próbnej.

Źródło: worldoftanksxbox360edition, Wargaming

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  eh co za czasy :}
  • avatar
   Faflucy
   0
   Fajnie posiadacze konsoli x360 też będą mieli okazje wkurwiać się grając w World of Lags
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    konsole to zuo
    wot to zuo
    2x zuo = piekuo
    • avatar
     0
     Lag meter chyba się im popsuł, pokazuje 1/10 tego co powinien :)