Gry komputerowe

XCOM 2 to dobra gra. Nie wierzysz? Sprawdź

przeczytasz w 1 min.

XCOM 2 zaliczany jest to grona najciekawszych gier ze swojego gatunku. Jeśli nie byliście do niego przekonani na tyle, aby zdecydować się na zakup to obecnie możecie rozwiać swoje wszelkie wątpliwości.

Darmowy tydzień z XCOM 2

Jesteśmy świeżo po premierze XCOM: Chimera Squad. Nie jest to jednak kolejna z głównych odsłon serii, ale jej spin-off. Zainteresowani wszystkim z czego seria XCOM słynie wypada polecić właśnie XCOM 2. Posiadacze PC mogą przez kilka dni testować tę grę do woli.

Wystarczy do tego konto na platformie Steam. Właśnie tam trwa bowiem darmowy tydzień z XCOM 2. Kończy się 30 kwietnia, do tego dnia można bez jakichkolwiek opłat zapoznawać się z tą turową strategią.

Możesz też kupić XCOM 2 w niższej cenie

Premiera XCOM 2 miała miejsce w 2016 roku, ale to wciąż jedna z najciekawszych propozycji dla graczy dobrze bawiących się przy turowych strategiach. Gra zabrała bardzo wysokie noty, średnia sięgnęła 88% (za metacritic). Absolutnie nieprzypadkowo, o czym przekonać możecie się też z naszej recenzji.

Jeśli skorzystacie z darmowego okresu próbnego i zdecydujecie się na zakup XCOM 2 to ważna będzie inna informacja. Jednocześnie na Steam trwa bowiem promocja, dzięki której XCOM 2 można nabyć 75% taniej. Dotyczy to zarówno wersji standardowej, jak i XCOM 2: Digital Deluxe. XCOM 2 Collection jest z kolei oferowany aż 77% taniej. Czasu na ewentualne zakupy jest więcej, ta oferta obowiązuje bowiem do 7 maja.

Źródło: XCOM

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!