Gadżety

Funkcjonalność i wygoda

przeczytasz w 2 min.

Tryby pracy

Accura Prestige pracuje w czterech trybach. Tryb Reading jest określany jako optymalny do czytania, Study ma pozwalać na komfortową naukę, Relax - na odpoczynek i naładowanie naszych akumulatorów zaś Sleep - nastraja do snu. Jak poszczególne tryby spisują się w praktyce?

Accura Prestige rozłożona

Zaskakująco dobrze. W ustawieniach dedykowanych czytaniu, czyta się świetnie, bo światło jest jasne, ale dość miękkie. Zimne światło do nauki sprawdza się równie dobrze, zaś ciepła barwa, nastrajająca do snu jest na tyle przyjemna, że w zasadzie nie używałem trybu do relaksu - wolałem światło cieplejsze, bardziej subtelne.

Accura Prestige na biurko

Accura Prestige zasługuje na pochwałę również za poziomy jasności. Na najwyższych ustawieniach daje naprawdę dużo światła, zaś schodząc do niższych wartości tracimy tylko na intensywności, ale oświetlony obszar nie ulega dużej zmianie.

Wrażenia z użytkowania

Jeśli mam być szczery, to nie chciałbym innej lampy na swoim biurku. Accura Prestige zajmuje mało miejsca, pozwala na ładowanie smartfona podczas pracy, a regulacja temperatury barwowej sprawia, że mogę dostosować sobie światło do warunków i nastroju, co dla mnie osobiście jest dość ważne - pracując do późna w nocy mogę ustawić ją sobie w tryb nastrajający do snu, kiedy już planuję wyłączyć komputer.

Accura Prestige panel

Czy to przydatne? Bardzo przydatne! Nie działa to jak pigułki nasenne, ale oczy są zauważalnie mniej zmęczone, gdy damy im chwile na odpoczynek przy przyjemnym oświetleniu, a człowiek jest jakoś mniej pobudzony. Podobnie jest zresztą z innymi trybami i nawet jeśli wolimy pracować w świetle, w którym ktoś inny lubi sobie drzemać czy raczyć się relaksacyjną muzyką, Accura Prestige oferuje tryby, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Accura Prestige ładowanie

Dodając do powyższego możliwość płynnego regulowania jasności i znaczne możliwości regulacji kąta padania światła oraz timer, który wyłączy lampę w ustawionym przez nas czasie trzeba stwierdzić, że konfigurowalność Accura Prestige jest na bardzo wysokim poziomie. Reasumując, testowany gadżet to sprzęt godny polecenia, o dużych możliwościach w świetnej cenie, który swoją funkcjonalnością zawstydza wszystkie zwykłe lampki biurkowe i realnie zwiększa komfort pracy przy biurku wieczorami czy po zmroku.

Accura Prestige i książki

Ocena końcowa:

 • wygląd
 • tryby pracy
 • prosta obsługa
 • regulowanie jasności
 • ładowanie urządzeń przez port USB

100%

Dobry Produkt

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  razielOne
  4
  Ta lampka to branding BlitzWolf BW-LT1S. Który jest słabszą wersją modelu BlitzWolf BW-LT1. Wersja "S" jest nowością w ofercie BW, dostosowaną do potrzeb Kupujących - niższej ceny. Sam kupiłem i jest fajna. Obudowa co prawda to taki sobie plastik, ale opcje świecenia rewelacyjne.
  • avatar
   HomeAudio
   1
   No tak... od bardzo dawna można to zamawiać z Chin. Jak szukałem lampki 2-3 lata temu to też rozważałem tą opcję.
   • avatar
    bartoliniog
    0
    "...testowany gadżet to sprzęt godny polecenia, o dużych możliwościach w świetnej cenie..."
    to gdzie ta cena?
    • avatar
     kysiow
     0
     Za niewiele wyższą cenę można kupić Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp 2. Jeśli chodzi o design, to tak jak postawić Teslę obok Trabanta. I funkcjonalność też znacząco większa.
     • avatar
      bratmat
      0
      Ja kupiłem tą lapkę w wersji OEM za 120zł i naprawdę jest rewelacyjna a poza tym moja jest czarna więc lepiej pasuje do mojego wnętrza. Szkoda przepłacać za napis 48 zeta.
      Widziałem test Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp 2 i nie ma nic szczególnego w jej konstrukcji. światło także słabsze. Jedyny gadżet to Wifi które nie wiadomo do czego służy i brak usb do ładowania ....