Akcesoria komputerowe

Z zewnątrz

przeczytasz w 1 min.

Wraz z urządzeniem otrzymujemy opleciony przewód USB 2.0 oraz krótki (zbyt krótki) przewód HDMI. Warto, by producent wydłużył go przynajmniej dwukrotnie.

Urządzenie prezentuje się zgrabnie i nowocześnie. Na górze znajduje się przycisk z podświetlanym logo. Włącza on nagrywanie w trybie PC Free. Równocześnie podświetlenie logo informuje nas o tym co się dzieje. Niebieskie światło informuje nas o tym, że wszystko jest w porządku. Czerwone - że coś nie gra (jeśli równocześnie nie mamy obrazu, to może znaczyć, że nie wyłączyliśmy HDCP). Natomiast czerwone pulsujące światło oznacza nagrywanie.

Po prawej stronie mamy przełącznik trybów. Niestety, jest to rozwiązanie dość słabe. Jako, że tryby są trzy (PC, PC Free i tryb przechowywania/dostępu do karty SD) to przełącznik zwykle przelatuje nam od lewa do prawa, co sprawia, że wybranie środkowego trybu PC Free jest wyjątkowo upierdliwe. No może nie aż tak, ale z pewnością jest przemyślane. Da się jednak z tym żyć. Tuż obok mamy regulację głośności, a po lewej dwa gniazdka jack do podłączenia audio. To ukłon w stronę konsolowców, dzięki czemu mogą oni prowadzić czat i nagrywać komentarz z tego samego źródła dźwięku (np. headsetu).

Z tyłu znajdziemy dwa porty HDMI 2.0, port microUSB (do zasilania) oraz gniazdo na karty SD.

Generalnie konstrukcja ładna, nieskomplikowana i oferująca spore możliwości.