Słuchawki

Wykonanie i ergonomia

przeczytasz w 1 min.

W lewej słuchawce producent umieścił wtyczkę mikrofonu i gniazdo przewodu sygnałowego. Mocowania są solidne i nawet wielokrotne podłączanie i odłączanie nie spowodowało pogorszenia ich jakości.

CM Storm Pulse-R gniazdo przewodu

Plastikowy pałąk osadzony jest na stalowej prowadnicy, dzięki czemu cała konstrukcja jest solidna i nie wygina się. Regulacja rozwarcia słuchawek jest krokowa, niestety producent nie umieścił podziałki, która ułatwiałaby ich szybką regulację. Na wewnętrznej stronie pałąka jest umieszczona skórzana poduszka. Zarówno jej profil jak i szerokość zapewniają duża wygodę użytkowania i nawet podczas wielogodzinnej rozgrywki słuchawki nie uciskają naszej głowy.

CM Storm Pulse-R

Główny przewód słuchawek (dł. 3m) wykonany jest z wytrzymałej plecionki. W przewodzie zainstalowany został ledowo podświetlony kontroler, dzięki któremu można włączyć i wyłączyć mikrofon oraz regulować głośność. Niestety pilot nie jest zbyt precyzyjny, a minimalny poziom głośności jest dosyć duży.

Na końcu przewodu znajdują się dwie wtyczki typu mini jack 3,5 mm (mikrofon i słuchawki), oraz złącze USB, służące do przekazywania energii potrzebnej do podświetlenia urządzenia.

Z zewnątrz słuchawki zostały wykończone aluminiowymi płytkami, które można zdemontować, dzięki temu każdy gracz może zmodyfikować słuchawki w wybrany przez siebie sposób.