Monitory

Ciekawe funkcje i cechy

przeczytasz w 1 min.

AMD FreeSync

amd freesync

Technologia AMD FreeSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu animacji oraz gwarantuje płynny obraz nawet na słabszym sprzęcie oraz przy wyższych ustawieniach graficznych. Jest to możliwe dzięki synchronizowaniu obrazu generowanego przez kartę graficzną z wyświetlanym na ekranie monitora.

Czas reakcji 1 ms

czas reakcji 1 ms

Tak krótki czas reakcji to kluczowa kwestia w przypadku monitorów przeznaczonych dla graczy. Daje efekt ostrego i płynnego obrazu.

Rozdzielczość Quad HD

QHD

Rozdzielczość Quad HD oznacza znacznie większą szczegółowość obrazu oraz większą przestrzeń roboczą niż monitory Full HD. Jednocześnie do obsługi zwiększonej rozdzielczości nie potrzeba aż tak mocnego komputera jak w przypadku coraz popularniejszych ekranów UltraHD.

Redukcja niebieskiego światła

redukcja niebieskiego światła

Jeśli przed komputerem spędza się długie godziny, wcześniej czy później pojawi się kwestia będzie męczące dla wzroku. Aby minimalizować ten problem stosuje się wiele rozwiązań. W monitorze iiyama zastosowano technologię redukcji niebieskiego światła emitowanego przez ekran. Niebieskie światło to jeden z czynników odpowiadających za zmęczenie oczu, więc jego ograniczenie pozytywnie wpływa na komfort pracy.