Gry

Akcja: Prince of Persia: Zapomniane Piaski

przeczytasz w 1 min.

Prince of Persia: Zapomniane Piaski to swoisty powrót do przeszłości, choć nie tak odległej jak pierwsza trylogia Księcia Persji, której początki sięgają przecież 1989 roku! Tym razem akcja przenosi nas do wydarzeń rozgrywających się pomiędzy Prince of Persia: Piaski Czasu a Dusza Wojownka, wydawanych (i bardzo ciepło przyjętych) w latach 2003 i 2004.

Gra odpowie na pytanie, co działo się w czasie pomiędzy dwiema pierwszymi częściami trylogii. Jak pamiętamy Książę dość mocno zmienił się wówczas z wymarzonego zięcia o błękitnych oczach w wiecznie wkurzonego miłośnika heavy metalu. Wszystko to w starym dobrym stylu zręcznościowej platformówki, z zapierającymi dech w piersiach scenami walki.

Zapomniane Piaski na pewno spodoba się każdemu miłośnikowi obu części Assassin's Creed. Dość powiedzieć, że to właśnie na silniku tej ostatniej produkcji zostały one oparte. Dlatego nie ma wątpliwości, że poza piękną oprawą graficzną gameplay i akrobatyczne możliwości zadowolą nawet najbardziej wybrednych fanów.

Dostępna w kinowej polskiej wersji językowej na PC, Xbox 360 i Playstation 3. Cena - od 119 zł do 229 zł. Premiera - czerwiec 2010.