• benchmark.pl
 • wideo
 • Orllo LX-60 Dual GPS – wideorejestrator, który zostanie twoim lusterkiem
Orllo LX-60 Dual GPS – wideorejestrator, który zostanie twoim lusterkiem
Wideorejestratory

Orllo LX-60 Dual GPS – wideorejestrator, który zostanie twoim lusterkiem

przeczytasz w 2 min.

Co powiecie na wideorejestrator z dwiema kamerami – na przód i tył, kamerą cofania, modułem GPS, aktywnym trybem parkingowym i olbrzymim, bo aż 11-calowym wyświetlaczem? A to jeszcze nie wszystko co Orllo LX-60 Dual GPS ma do zaoferowania.

Test Orllo LX-60 Dual GPS – świetny wideorejestrator za rozsądne pieniądze 

Chyba nie trzeba już nikogo przekonywać jak przydatny potrafi być wideorejestrator samochodowy. Wszyscy przecież wiemy, że z kulturą polskich kierowców bywa różnie. Szeryfowie, drogowi piraci czy choćby przekonane o swoich ponadprzeciętnych umiejętnościach osoby, które czując się w jakiś sposób urażone dążą do konfrontacji – tego ci u nas dostatek. W przypadku ewentualnej konfrontacji bądź znalezienia się w centrum nieprzyjemnego zdarzenia dobrze mieć niepodważalny argument w ręku w postaci nagrania całego zdarzenia.

Pamiętacie inteligentny monitoring firmy Orllo Electronics? No to w ofercie tego producenta zagościł niedawno nowy produkt – wideorejestrator samochodowy Orllo LX-60 Dual GPS. Co w nim takiego nadzwyczajnego? Tego dowiecie się z naszego filmu. Zapraszamy do oglądania.

Orllo LX-60 Dual GPS – elektroniczne lusterko z podwójnym wideorejestratorem

Tylna, wodoszczelna kamera i aż 11-calowy, dotykowy wyświetlacz czynią z Orllo LX-60 Dual GPS wprost doskonałe lusterko wsteczne. Kąt widzenia 130 stopni, przy większych samochodach, zapewnia znacznie lepszy ogląd sytuacji tego co dzieje się za pojazdem. 

Mamy tu też oczywiście funkcję kamery cofania, z możliwością regulacji linii pomocniczych, ułatwiających ocenę odległości. Mamy też moduł GPS pozwalający na dokładny zapis trasy i czujnik wstrząsowy gwarantujący, że nagranie z każdym potencjalnie niebezpiecznym zdarzeniem nie zostanie nadpisane. Jest nawet tryb parkingowy, do ochrony samochodu w czasie postoju (wymaga dodatkowego adaptera stałego zasilania).

Tak duży wyświetlacz pozwala też w każdej chwili przełączać się na widok z obu kamer – przedniej i tylnej, a także ręcznie zabezpieczać trwające właśnie nagranie. Wszystko szybko i intuicyjnie. Jakość rejestrowanego obrazu jest przy tym dobra, zarówno w dzień jak i w nocy. Więcej informacji o wideorejestratorze Orllo LX-60 Dual GPS znajdziesz na filmie.

Orllo LX-60 Dual GPS - wygląd wyświetlacza

Za pomoc w montażu wideorejestratora dziękujemy firmie Auto Stajnia w Poznaniu

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Artz_
  2
  Taka ciekawostka, w przypadku reklamacji towaru w Orllo, należy go wysłać do działu REKLAMACJI przy użyciu POCZTY POLSKIEJ, wysyłką ekonomiczną, bez ubezpieczenia, bez oznaczeń "ostrożnie" . Czyli wysyłamy np. naszą kamerę paczką ekonomiczną która może lecieć dwa tygodnie, a jak zaginie, to nie mamy nic?
  • avatar
   Malyniedzwiedz
   1
   ale to źle wygląda z tym podziałem na przódi tył na jednym obrazku. Bardzo dezorientujące.
   • avatar
    Filipem33
    1
    ja od nich mam tylko teraz rejestrator samochodowy 4K, jednak jak do tej pory sprawuje się bezproblemowo
    • avatar
     GrzesiekArt
     1
     ogólnie kamery od orllo są całkiem niezłe, mam samochodową ale i zewnętrzne obrotowe do naszego domu
     • avatar
      Janisz
      0
      Mam rejestrator będący lusterkiem. I nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Po pierwsze - zasłony przeciwsłoneczne staja się w zasadzie bezużytecznie - nie da się ich rozłożyć, bo przeszkadza rejestrator znacznie wystający poza lusterko. Można co najwyżej otworzyć tylko częściowo, ale wtedy trudno to nazwać wygodnym użytkowaniem, kiedy krawędź osłony znajduje się kilkanaście centymetrów od głowy. Druga sprawa - w pojazdach z bardzo pochylona szybą, a tym samym lusterkiem bardzo cofniętym do kabiny, przez co sam obiektyw rejestratora znajduje się dość daleko od szyby MASAKRYCZNIE odbija się w szybie wnętrze (deska) pojazdu - w słoneczny dzień ledwo coś widać na zarejestrowanym materiale. Nie przekreślam idei, bo w innym pojeździe może się ona sprawdzić doskonale, ale trzeba mieć to na uwadze.
      • avatar
       bench
       0
       Nie podajecie drobnostki, która jednak ma spory wpływ na ocenę sensu zakupu i sam zakup: ceny.
       Dlaczego ?
       • avatar
        pawluto
        0
        Ta firma to jakieś nieporozumienie - Kiedyś kupiłem głośnik bluetooth stereo...:)
        No i pytanie ...jak może być stereo skoro ma w sobie wbudowany jeden głośnik...słownie jeden...:)
        Jak ktoś nie wierzy to podeśle zdjęcie pudełka z napisem "bluetooth stereo" ...:)
        • avatar
         PatrykEś
         0
         Korzystam i mogę przyznać, że zakup całkiem udany. Jakość obrazu z kamery bardzo dobra, akurat przy tak dużym lusterku ten podział na przód, tył dobrze się sprawdza.