Ciekawostki

Relacja: Najciekawsze nowości targów CES 2010

przeczytasz w 1 min.

Byliśmy na największych targach elektroniki konsumenckiej - organizowanej w Las Vegas imprezie CES 2010. Czas podzielić się wrażeniami! Prezentujemy najciekawsze i najważniejsze nowości.

Targi Consumer Electronics Show (CES) odbywają się już od 43 lat. Oczywiście nie zawsze były tak wielkie i nie zawsze uważano je za najważniejszą imprezę w branży. Obecnie nie da się jednak ukryć, że CES to ogromne wydarzenie. Na przestrzeni minionych lat debiutowały na nich takie urządzenia jak magnetowidy, odtwarzacze CD, płyty DVD i Blu-ray, konsola do gier Xbox, czy też telewizory plazmowe i OLED.

W tym roku również nie zabrakło ciekawych nowości. Na targach roiło się od czytników e-booków, laptopów i tabletów. Dla was opisujemy te najciekawsze! Nie brakowało też telewizorów 3D, smartphone'ów, kilku ciekawych gadżetów oraz interesującej technologii Intela - Wireless Display. Czy dzięki niej nasze życie stanie się bardziej... bezprzewodowe? 


Otwarcie targów CES 2010

Jeśli tak jak my uwielbiasz elektronikę i jesteś entuzjastą komputerów, nowości prezentowane na następnych stronach artykułu na pewno przypadną ci do gustu. Mamy zdjęcia, opisy, a często też filmy. Miłego czytania i oglądania!

Lista nowości z CES 2010 uwzględnionych w artykule:

 1. Telewizory 3D Panasonic
 2. Telewizory Cell TV Toshiby
 3. Telewizory 3D LG
 4. Smartphone Motorola Backflip
 5. Czytnik e-książek Plastic Logic QUE proReader
 6. Czytniko-netbook Entourage Edge
 7. Radio Pure Sensia
 8. Smartbook Lenovo Skylight
 9. Tableto-netbook Lenovo IdeaPad U1 Hybrid
 10. Laptop dla maniaków Asus NX90Jq
 11. Technologia Intel Wireless Display
 12. Karta pamięci Eye-Fi Pro X2
 13. Telewizja mobilna Valups Tivit
 14. Tablet Notion Ink Adam Smartpad
 15. Projektor 3D ViewSonic PJD6531w