Drukarki i skanery

Oprogramowanie

przeczytasz w 1 min.

Epson dołącza na płytce CD kilka programów, które ułatwiają znacznie pracę każdemu użytkownikowi. Pakiet Creativity Suite to zestaw programów: tworzenie załączników e-mail, manager plików, asystent skanowania oraz asystent wydruku - świetny i chwalony przez nas wcześniej Easy Photo Print. Nowością jest bardzo fajny programik Print CD, który służy do projektowania wydruków na płytach CD/DVD.

Jego obsługa jest prosta i intuicyjna, a po kilkunastu minutach ćwiczeń można uzyskać ciekawe efekty. Zabawa z Print CD to czysta przyjemność.

Aby dowiedzieć się wszystkiego o drukarce mamy do dyspozycji obszerny Przewodnik użytkownika, instalujący się na dysk wraz ze sterownikami i oprogramowaniem.

Po przeczytaniu (zajmie to kilkadziesiąt minut) będziemy mogli maksymalnie wykorzystać możliwości drukarki i uzyskiwać za każdym razem najlepsze z możliwych wydruki, bez marnowania papieru i tuszu.
W razie problemów mamy do dyspozycji stosunkowo obszerną pomoc, zawierającą rozwiązania do często występujących problemów.