Tablety

Obudowa Chieftec Dragon

przeczytasz w 1 min.

Najważniejsze cechy urządzenia:

  • wymiary: 205 mm x 477 mm x 540 mm
  • cztery zatoki 5,25 cala
  • pięć zatok 3,5 cala
  • cztery wentylatory w standardzie
  • przedni panel: 2 x USB 2.0, eSATA, audio i mikrofon (mini-jack)
  • przygotowana do montażu chłodzenia wodnego

Obudowa Chieftec Dragon CH-07B-B to imponująca czarna obudowa, która jest świetnym sprzętem dla każdego miłośnika OC, ponieważ zapewnia idealne chłodzenie komponentów. Odpowiedni przepływ powietrza oferują aż cztery wentylatory zainstalowane w standardzie. Powietrze jest wtłaczane do wewnątrz przez przedni wentylator 120 mm i zamontowanego na bocznym panelu, potężnego 22-centymetrowego potwora.

Za odprowadzanie ciepłego powietrza odpowiadają dwa kolejne wentylatory zainstalowane na szczycie obudowy. Jeśli tylko przyjdzie na to ochota, możemy dodatkowo zainstalować jeszcze jeden 120-milimetrowy wentylator z tyłu obudowy. Wszystkie wentylatory są podświetlane na niebiesko, co sprawia, że obudowa prezentuje się naprawdę niesamowicie. 

Dużą zaletą Chieftec Dragon jest jej funkcjonalność. Producent wyprowadził na przedni panel dwa porty USB 2.0, jeden port e-SATA oraz gniazda mini-jack (audio). Do montażu wewnątrz urządzeń 5,25 i 3,5 cala nie będziemy potrzebować żadnych śrubek - wszystko wygodnie montujemy za pomocą przemyślnie skonstruowanych zatrzasków i szyn. Przedni wentylator przesłonięty jest filtrem przeciwkurzowym, który łatwo możemy zdemontować celem oczyszczenia.

Z tyłu obudowy znajdują się specjalne przepusty przeznaczone do montażu węży z płynem chłodzącym (chłodzenia wodne). Jest to z pewnością jedna z ciekawszych obudów na rynku, zarówno jeśli chodzi o jej walory użytkowe, jak i nietuzinkowy wygląd.