Avatar użytkownika Arkadiusz

Aretsky

data dołączenia:

Moje komentarze (20)

  • Avatar użytkownika Aretsky
   Aretsky
   oznakowanymi >.
   • Avatar użytkownika Aretsky
    Aretsky
    Wszystko fajnie, szkoda że tak późno ktoś wpadł na ten "genialny pomysł". Pozwolono firmom na zbyt duże widełki w zbyt wielu tematach, zanim to wszystko się wdroży, zanim połatają wszystkie luki, to prędzej będzie ten 2100 niż 2050 ;)
    -1
    • Avatar użytkownika Aretsky
     Aretsky
     @Thorns myślę, że jak dodam na końcu coś prześmiewczo to zrozumiesz, że twój komentarz nic nie wniósł do dyskusji.. nikogo nie oceniam, przeczytałeś wszystkie książki, spędziłeś 500h na przejściu od deski wszystkich części; No to brawo! Strona nie jest poświęcona fanom wiedźmińskich przygód, zostało zadane pytanie, odpowiedziałem na nie bez względu na to czy ktoś grał czy nie, wyraziłem SWOJĄ opinię.. Czy to takie ciężkie żeby to zrozumieć?
     -2
     • Avatar użytkownika Aretsky
      Aretsky
      @adamgr Tak jakoś wyszło :) Nie wiem czy chcę wracać do gry z 2007 roku. Jakoś tak ostatnio nie mam chęci do przechodzenia starszych tytułów, może ze względu na grafikę? Historia jest ważna ale oprawa wizualna dla mnie gra również ważną rolę. Ostatnio przeszedłem z AC:Origins z otwartą gębą przez większość rozgrywki, a wracam do GTA:SA, SpellForce2, czy np. Risen-a i nie ma tej fascynacji, a grę odkładam na później i w sumie już nie wracam. Gdyby był remaster to pewnie bym się rzucił na pre-order od razu ;)
      -1
      • Avatar użytkownika Aretsky
       Aretsky
       @Thorns Nowy Wiedźmin bez Geralta z Rivii. Dobry pomysł? Redakcja zadała pytanie więc wyraziłem swoje zdanie.. W czym ty masz problem chłopcze?
       -2
       • Avatar użytkownika Aretsky
        Aretsky
        Intel ma chyba jakąś umowę z producentami MOBO, że tak szaleje z tymi podstawkami.. Już się naprawdę pogubiłem co do czego i gdzie. Tu 1151, tu 1151 ale jednak trzeba płytę inną, bo procesor nie obsługuje starej itd. Czytałem komentarze i ktoś tu pyta czy ktoś zmienia procesor co rok? Tak, ja też nie :D Ale, kupując pierwszego Ryzena 1700 i bardzo dobre MOBO, mam spokój na kilka lat. Pierwszy Ryzen poszedł do drugiego PC, do głównego włożyłem 2700X, jak wyjdzie następna gen. to kupię R7 3700X za połowę ceny premierowej i jakoś się to kręci.. AKtualnie pod moje wymagania, 2700X ma tak duży zapas mocy, że się czuję jakbym pracował w jakimś NASA. AMD uszanowała klienta, przynajmniej tak się czuje.. W zestawie Intela pewnie utknąłbym na jakimś i5-7600K bo 8gen. to już nowa płyta, 9gen też chyba nowa, 10gen. też nowa? Trzeba z konia spaść, żeby od premiery ryzenów komukolwiek polecać lub chwalić Intela, zarówno za politykę firmy jak i jakość produktów..

        Ale się rozpisałem, denerwuje mnie już ta pseudofirma :D Dawajcie minuski dla zasięgu, pozdrawiam!! :P
        10
        • Avatar użytkownika Aretsky
         Aretsky
         @GrzybowyFetor ej ale kaszankę to ty zostaw w spokoju, bo nawet bez cebulki jest delicją dla podniebienia :D
         • Avatar użytkownika Aretsky
          Aretsky
          Kurde cena nie jest jakaś super niska, ale po kilku latach spędzonych z GN-1000GB zacząłem szukać smartwatch-a który zastąpi mi całkiem G-Shock-a, no bo jak to tak na dwa zegarki..
          Nie mogłem nic znaleźć a tu proszę G-Shock, w dodatku smartwatch, czekam na premierę ! :)
          • Avatar użytkownika Aretsky
           Aretsky
           fajnie, że ktoś w końcu pomyślał o ochronie wyświetlacza, ale po rozłożeniu, nie wygląda to funkcjonalnie..
           cenę też sobie wymyślili chyba z "cyberprzestrzeni"
           • Avatar użytkownika Aretsky
            Aretsky
            @Tomasz Duda specjalistów z dziedzin potrzebnych przy polityce. Ludzi posiadających prawdziwą wiedzę, a nie znajomego w rządzie. Wzorując się na Polsce, koryto 460 posłów zamienić na 10 tęgich umysłów. Z 460 osób znajdzie się bardzo duży odsetek, wręcz można powiedzieć że większość, która da się przekupić, czy to premią, czy podwyżką, czy ziemią.. Przy 10 osobach jeśli jedna jest niepewna, można bardzo szybko to wykryć i pozbyć się jej z grona osób decyzyjnych..
            • Avatar użytkownika Aretsky
             Aretsky
             W dzisiejszych czasach, gdzie każdy praktycznie potrafi grać aktorsko, gość powinien zorganizować coś jak było w Charlie i fabryka czekolady ;)
             Niby konkurs na zwiedzanie jego firmy, przesiać wtedy laski łase na hajs i ostateczna zwyciężczyni dowiedziałaby się że lecą w kosmos i tyle..

             W tym przypadku, zgłosi się pół Chin, Japonii, Wietnamu i co tam jeszcze jest "skośnookie*", niektóre napędzane wizją wielkich pieniędzy i sławy na insta, inne popchane przez rodzinę - "bo taki mąż to skarb", a szare myszki szczerze interesujące się światem, pomaganiem i tym kosmosem zostaną w domu i dalej będą patrzeć w gwiazdy.. ;)

             *nie jestem rasistą, wyrażenie nie ma za zadanie nikogo obrazić, jestem ze wsi i nie mam pojęcia jak inaczej ich nazwać :D
             • Avatar użytkownika Aretsky
              Aretsky
              gold digger to raczej panny które odrzucają cię jak widzą, że jesteś zwykłym gościem, ale jak masz ferrari to jednak już nie mają chłopaka i mogą się z tobą poznać..

              tutaj to się raczej nie sprawdza, bo wszyscy wiedzą z góry że gość jest miliarderem..
              -1
              • Avatar użytkownika Aretsky
               Aretsky
               Intel po wielu latach dostrzegł potencjał w rynku Antarktydzkim oraz Arktyce i postanowił produkować procesory, które poza standardowym zastosowaniem będę służyły także do ogrzewania iglo, podgrzewania mięsa fok oraz morsów, oraz suszenia ubrań.. W zestawie poza procesorem, komin wyprowadzający nadmiar ciepła na zewnątrz a także metalowe druty do wywieszenia prania lub mięsa ;)
               -1