Tablety

Tablet Acer Bulgari z procesorem Intel Haswell i systemem Windows 8 w przygotowaniu

z dnia 01-06-2013
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Pierwsze informacje na jego temat wyraźnie sugerują nam, że będzie to urządzenie bardzo interesujące, wydajne, a także dość duże.

Acer Bulgari tablet z procesorem Intel Haswell

Acer nie jest najpoważniejszym graczem na rynku tabletów, ale inwestuje w ten sektor rynku coraz odważniej. Dowodem tego plany dotyczące wydania kolejnego ciekawego modelu, który tymczasowo określany jest jako Bulgari.

Pierwsze informacje na jego temat wyraźnie sugerują nam, że będzie to urządzenie bardzo interesujące, wydajne, a także dość duże. Wprawdzie do sieci trafiła tylko część jego specyfikacji, ale w zupełności wystarcza ona do tego, by nakreślić obraz całości.

Bulgari wyposażony zostanie w naprawdę spory, 11,6-calowy ekran, na którym wyświetlany będzie obraz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Sercem urządzenia zostać ma natomiast jeden z procesorów z czwartej generacji układów Intel Core (Haswell), który o odpowiednie moce obliczeniowe zadba razem z 4 GB pamięci RAM.

Poza tym spodziewać należy się tutaj 64 GB pamięci wewnętrznej, którą rozszerzyć będzie można za pomocą kart microSD. Na sprawnym działaniem całej konstrukcji czuwać ma system Windows 8.

Więcej informacji na temat tabletu poznać powinniśmy na targach Computex 2013.

Źródło: tomshardware, ggsoku

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Niech dodadzą do tego stację dokującą z klawiaturą i gładzikiem oraz dodatkową baterią i biorę w ciemno.
 • avatar
  Lider sprzedaży w kategorii tabletów na terenie Bułgarii!
  -1
 • avatar
  11,6" ile to będzie ważyć. Mam tablet 10,1" 690g i dosłownie nie da się z tego korzystać dłużej. Jak pograłem w w Real Racing 3 tak z godzinkę to myślałem, że mi ręce odpadną.
  Wprawdzie moje 690g jak na 10,1' to sporo, ale przykładowo Ipad 4 ma niewiele mniej, bo około 650g.
  Ile ten będzie ważył? Jak nie zejdą z masą do około 450g dla 10" to następny tablet dla mnie będzie 7", albo nawet tabletofon ~6".
 • avatar
  Acer z Bułgarii? ;) na dodatek z mikroszkopem osiem! porażka