Tablety

Tablet Acer Bulgari z procesorem Intel Haswell i systemem Windows 8 w przygotowaniu

przeczytasz w 1 min.

Pierwsze informacje na jego temat wyraźnie sugerują nam, że będzie to urządzenie bardzo interesujące, wydajne, a także dość duże.

Acer Bulgari tablet z procesorem Intel Haswell

Acer nie jest najpoważniejszym graczem na rynku tabletów, ale inwestuje w ten sektor rynku coraz odważniej. Dowodem tego plany dotyczące wydania kolejnego ciekawego modelu, który tymczasowo określany jest jako Bulgari.

Pierwsze informacje na jego temat wyraźnie sugerują nam, że będzie to urządzenie bardzo interesujące, wydajne, a także dość duże. Wprawdzie do sieci trafiła tylko część jego specyfikacji, ale w zupełności wystarcza ona do tego, by nakreślić obraz całości.

Bulgari wyposażony zostanie w naprawdę spory, 11,6-calowy ekran, na którym wyświetlany będzie obraz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Sercem urządzenia zostać ma natomiast jeden z procesorów z czwartej generacji układów Intel Core (Haswell), który o odpowiednie moce obliczeniowe zadba razem z 4 GB pamięci RAM.

Poza tym spodziewać należy się tutaj 64 GB pamięci wewnętrznej, którą rozszerzyć będzie można za pomocą kart microSD. Na sprawnym działaniem całej konstrukcji czuwać ma system Windows 8.

Więcej informacji na temat tabletu poznać powinniśmy na targach Computex 2013.

Źródło: tomshardware, ggsoku

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  elcok_pl
  4
  Niech dodadzą do tego stację dokującą z klawiaturą i gładzikiem oraz dodatkową baterią i biorę w ciemno.
  • avatar
   Sasior
   -1
   Lider sprzedaży w kategorii tabletów na terenie Bułgarii!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    11,6" ile to będzie ważyć. Mam tablet 10,1" 690g i dosłownie nie da się z tego korzystać dłużej. Jak pograłem w w Real Racing 3 tak z godzinkę to myślałem, że mi ręce odpadną.
    Wprawdzie moje 690g jak na 10,1' to sporo, ale przykładowo Ipad 4 ma niewiele mniej, bo około 650g.
    Ile ten będzie ważył? Jak nie zejdą z masą do około 450g dla 10" to następny tablet dla mnie będzie 7", albo nawet tabletofon ~6".
    • avatar
     CyckoNos
     0
     Acer z Bułgarii? ;) na dodatek z mikroszkopem osiem! porażka