Gry

Spore szanse na kolejnego Alana Wake’a

przeczytasz w 1 min.

Niestety na kontynuację przyjdzie nam najprawdopodobniej jeszcze trochę poczekać.

Alan Wake strzały

Wprawdzie od premiery ostatniej odsłony serii Alan Wake – American Nightmare – minęły dopiero nieco ponad dwa lata, gracze z całego świata już dopytują o kolejne części. I nic w tym dziwnego, bo mroczna historia poczytnego pisarza spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem.

Szef marki Xbox – Phil Spencer – przyznał, że bardzo chętnie zobaczyłby następną odsłonę serii Alan Wake. Jest tylko jeden warunek – musi ona zostać stworzona przez twórców oryginału, a więc studio Remedy Entertainemnt. Finowie są jednak teraz zajęci pracami nad kolejnym dobrze zapowiadającym się tytułem – Quantum Break. Jego premiera planowana jest na bliżej nieokreślony dzień przyszłego roku.

Nowy Alan Wake więc najprawdopodobniej powstanie, ale będziemy musieli na niego poczekać nieco dłużej. Samo Remedy wypowiedziało się w tym temacie w następujących słowach – „nikt nie zna przyszłości , a gdy mówimy o Alanie Wake’u, sequel nie jest częścią naszych obecnych projektów. Możemy jednak zapewnić, że szukamy możliwości, aby stworzyć kolejne odsłony”

Kiedy zatem powinniśmy się spodziewać premiery albo chociaż zapowiedzi nowych przygód Alana Wake’a? „Pewnego dnia. Gdy nadejdzie odpowiedni czas” – wyjaśniają deweloperzy z ekipy Remedy Entertainment.

Źródło: GameSpot

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoulRak3r
  6
  Dla mnie gra mistrzowska. Bardzo się cieszę na kontynuację. Obawiam się trochę że będzie exem na jedynego.
  • avatar
   hideo
   6
   Alan był prześwietny! 2 bardzo by się przydała!
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Oby wyszło to chętnie kupie ,bo 1 świetna była i zarazem wciągająca i na dodatek ten świetny soundtrack :)
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Alan Wake to taki max payne tyle że inaczej XD Dla mnie gra genialna i oby nie była exem na kloca bo to by było naprawdę nie smaczne bo 1 wydajemy na PC a 2 już nie takiej polityki to ja nie wspieram.
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      Świetny bo ukazał się na PC. Jak by był tylko na X360 to wiadomo że byłby słaby z kiepską grafiką