Telewizory

Teraz tak będzie wyglądać twój Android TV

przeczytasz w 1 min.

Android TV przeszedł lifting. Nowy interfejs reprezentuje etap przejściowy, przygotowujący do debiutu Google TV – następcy wspomnianego systemu. Ten nie trafi jeszcze w tym roku na wszystkie urządzenia, ale na pocieszenie otrzymamy właśnie ten nowy wygląd.

Android TV po liftingu

Odświeżony Android TV rzeczywiście wygląda jak pomost – jak coś pomiędzy dotychczasowym Androidem a nowym Google TV. Tak jak w tym drugim karty przeszły z boku na górę, ale mimo to sam układ pozostaje na tyle podobny, by użytkownicy mogli naturalnie go przyjąć. 

Zobacz porównanie: stary Android TV i nowy Android TV:

Największą zmianą są trzy podstawowe karty, dające dostęp do najważniejszych treści. Strona Główna zawiera wszystko, czego moglibyśmy się po niej spodziewać, w zakładce „Odkrywaj” znajdziesz polecane filmy i seriale (dobrane na podstawie twojej historii oglądania), a w sekcji „Aplikacje” – cóż: aplikacje. 

Prawie jak Google TV

W Google TV znajdziesz też specjalne karty z telewizją na żywo, filmami i serialami (osobno) oraz biblioteką multimediów. Wraz z aktualizacją Android TV nie dostajesz więc wszystkiego, ale coś jednak tak. No właśnie… 

Zobacz porównanie: nowy Android TV i Google TV:

Aktualizacja powoli trafia do użytkowników w kolejnych krajach. Mogą się nią cieszyć już na przykład w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Francji i Niemczech. Lista tych państw ma się dynamicznie wydłużać i doczekamy się też pewnie premiery w Polsce. 

Źródło: Google, FlatpanelsHD, The Verge, informacja własna

Czytaj dalej o Smart TV: 

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  5
  Wygląda jak kopia aplikacji Netfliksa...
  • avatar
   gofish
   1
   Ciekawe jak się sprawdzi praktyce dnia codziennego użytkowania
   • avatar
    Much_
    1
    Wolałbym skromny interfejs ale płynny na słabszych urządzeniach
    • avatar
     silvver
     0
     "Teraz tak będzie wyglądać twój Android TV" nie, nie będzie - po prostu telewizory i przystawki nie dostaną tej aktualizacji. A jak już ktoś dostanie, to pojedyncze modele do policzenia na palcach

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login