Gry komputerowe

Rovio przygotowuje grę Angry Birds Go!

przeczytasz w 1 min.

Producent nie zdradził wielu informacji, ale ma być to coś nowego dla tego cyklu.

Angry Birds Go! gra zapowiedź

Studio Rovio nie należy już do anonimowych, w czym zdecydowanie największa zasługa Angry Birds. Produkcja ta bardzo szybko zaczęła zyskiwać na popularności i trafiała na kolejne platformy. Okazała się ciekawą rozrywką nie tylko na smartfonach i tabletach, ale także na PC. Nic dziwnego, że pojawiło się już kilka jej odsłon, a wkrótce przyjdzie czas na kolejną - Angry Birds Go!.

Niestety na chwilę obecną jest to projekt dość tajemniczy. Producent nie zdradził wielu informacji, ale ma być to coś nowego dla tego cyklu. Na graczy czekać ma bowiem zupełnie inna rozgrywka. Angry Birds Go! będzie najprawdopodobniej tzw. runnerem, czyli uproszczoną wersją gry wyścigowej (coś na wzór np. Temple Run).

"Wszystkie twoje ulubione postaci powracają w naszym najnowszym tytule, który pozwoli poznać bliżej Piggy Island. To Angry Birds, ale nie takie, jakie znałeś do tej pory!"

Czekamy na więcej szczegółów, które powinny pojawić się w najbliższym czasie. Angry Birds Go! zadebiutować ma bowiem już pod koniec lata.

Źródło: vr-zone, youtube

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    7
    Angry Birds Global Offensive! :D