Chłodzenie

Chłodzenia Arctic zyskują spory atut względem konkurencji

przeczytasz w 1 min.

Chłodzenia firmy Arctic często są polecane ze względu na dobry stosunek wydajności do ceny. Od niedawna mają one jeszcze jeden spory atut, który może zaważyć na wyborze sprzętu.

Do tej pory mieliśmy okazję sprawdzić kilka chłodzeń szwajcarskiego producenta. Dobrze wspominamy np. cooler Arctic Freezer 50 TR oraz zestawy Arctic Liquid Freezer II 280Arctic Liquid Freezer II 420. Miały one jednak jedną istotną wadę – gwarancję ograniczoną do 2 lat.

Arctic przedłuża gwarancję na chłodzenia procesorów

Niedawno firma Arctic postanowiła poprawić konkurencyjność swoich produktów i rozszerzyła gwarancję prawie na wszystkie swoje produkty do 6 lat (wyjątek tutaj stanowią coolery eSports z 10-letnią gwarancją oraz urządzenia do odtwarzania dźwięku z 2-letnią gwarancją).

Warto dodać, że przedłużona gwarancja obejmuje także wcześniej kupione sprzęty.

"Dostarczanie najwyższej jakości produktów w spektakularnym stosunku ceny do wydajności to nasze pasja. Jako firma zarządzana przez właścicieli stawiamy na rzetelność i jakość. To obietnica, na której mogą polegać nasi klienci - i która teraz jest wiążąca."

Arctic Liquid Freezer II 280

Przedłużona gwarancja dla niektórych klientów może być sporym atutem, który będzie przemawiać właśnie za wyborem sprzętu szwajcarskiej marki. A jakie Wy macie podejście do gwarancji?

Źródło: Arctic

Zobacz więcej newsów o chłodzeniach procesorów:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  5
  One mają jeszcze jedną zaletę, jakiej brakuje innym chłodzeniom... wiatraczek VRM...

  Wiele osób zapomina, jak ważne jest chłodzenie sekcji VRM, a chłodzenia wodne w odróżnieniu od powietrznych tego nie robią.
  • avatar
   tokacz
   1
   Redaktor ma refleks szachisty.... od 24 marca wiadomo o rozszerzonej gwarancji, która obejmuje także produkty kupione wcześniej.
   • avatar
    sennn
    1
    Nie zwracam uwagi na gwarancję, nie kupuję wodnych, wiem jaki jest wiatrak więc po kupnie jeśli działa to właściwie nie ma się już co zepsuć.
    • avatar
     awesome1337
     -1
     Gdyby tylko nie był taki brzydki