Gry komputerowe

Assassin's Creed Unity za darmo - Ubisoft wspomoże odbudowę katedry Notre-Dame [AKT.]

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
19 komentarzy Dyskutuj z nami

Do 25 kwietnia do godziny 09:00 polskiego czasu, każdy zainteresowany może pobrać Assassin's Creed Unity na PC za darmo.

Zapewne słyszeliście o pożarze katedry Notre-Dame. Trudno było przypuszczać, że będziemy wspominać o tym na naszych łamach, ale Ubisoft postanowił dać ku temu powód.

Dobrze znany graczom producent i wydawca postanowił przekazać 500 000 euro na pomoc w odbudowie katedry i zachęcić do jakiegokolwiek wsparcia jak najwięcej osób. W celu nagłośnienia sprawy zdecydowano się udostępnić grę Assassin's Creed Unity.

Do 25 kwietnia do godziny 09:00 polskiego czasu, każdy zainteresowany może pobrać Assassin's Creed Unity na PC za darmo. Wystarczy udać się na oficjalną stronę producenta.


Dlaczego padło akurat na Assassin's Creed Unity? Akcja gry rozgrywa się w XVIII-wiecznym Paryżu. Twórcy postarali się o dokładne odwzorowanie miasta, w związku z czym w grze pojawiło się wiele charakterystycznych budynków, w tym katedra Notre-Dame.

Więcej o Assassin's Creed Unity możecie dowiedzieć się z naszej recenzji gry.

AKTUALIZACJA, 19.04.2019

Wygląda na to, że wielu graczy nie miało Assassin's Creed Unity w swoich kolekcjach, a możliwość darmowego zgarnięcia gry okazała się bardzo kusząca. Do tego stopnia, że serwery zostały przeciążone. Ubisoft musiał na chwilę wyłączyć funkcje sieciowe i przywrócił je dopiero po zwiększeniu pojemności serwerów. Problemy nie trwały na szczęście długo, obecnie wszystko funkcjonuje jak należy.

Źródło: ubisoft

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lord_Krecitsqa
  Taki gest przecież.
  Wam to nie dogodzi.
  Drogo źle
  Za darmo źle
  Tanio też źle XD
  13
 • avatar
  sebmania
  Czekamy aż podpalą sfinksa
  12
 • avatar
  musslik
  Miły gest.
  7
 • avatar
  Sander Cohen
  W Unity gralem na PS4, ale na PC tez sobie dodalem do kolekcji.

  Mily gest ze strony Ubisoftu. Widac ze troche sie otrzasneli i odbudowuja zaufanie graczy.

  A 500k euro na Notre Dame to jeszcze milszy gest, zwlaszcza ze strony takiej korporacji.

  Dzieki Ubi.
  3
 • avatar
  Stashqo
  Sprytny i mądry PR, rzucą bańkę na odbudowę katedry a graczom grę, która i tak już chodzi prawie darmo a rozgłos jak przy dużej akcji marketingowej.
 • avatar
  stalkerpl
  po co to tę ruinę odbudowywać, tego chce jakaś może garstka oszołomów, jezeli juz to przebudować i zrobic z tego meczet chociaż skorzystają z tego prawdziwi francuzi
  -3