Gry komputerowe

Assassin’s Creed za darmo. Nie najnowszy, ale jednak

przeczytasz w 1 min.

Assassin’s Creed 2 to produkcja, którą bez wątpienia można zaliczać do grona tych dość wiekowych. Mimo tego zapewne znajdą się gracze, którzy jeszcze się z nią nie spotkali. Można to teraz zmienić bez wydawania choćby złotówki.

Assassin’s Creed 2 do pobrania za darmo

Ubisoft zdecydował się udostępnić Assassin’s Creed 2 za darmo. Z oferty skorzystać może każdy zainteresowany spełniający dwa warunki, które nie wydają się szczególnie wygórowane. Pierwszy to posiadanie PC, a drugi założenie (lub również już posiadanie) konta na Uplay.

Czasu na skorzystanie z oferty jest sporo. Obowiązuje od dziś do 17 kwietnia do godziny 15:00 naszego czasu. Po przypisaniu gry do konta wchodzi się w jej posiadanie na stałe. Zainteresowanych zapraszamy pod ten link.

Assassin’s Creed 2 to nie pierwsza i nie ostatnia darmowa gra od Ubisoftu

Warto pokrótce przypomnieć, że premiera Assassin’s Creed 2 na PC miała miejsce w 2010 roku. Jak sugeruje nazwa, jest to druga z głównych odsłon tej bardzo popularnej serii. Jednocześnie jedna z najlepiej ocenianych.

Wypada również dodać, że udostępnienie Assassin’s Creed 2 to część akcji, w ramach której Ubisoft zachęca graczy do pozostawania w domach. Wcześniej udostępniony został Rayman Legends. Można oczekiwać, że pojawi się coś jeszcze. Wszystkie aktualne prezenty od tego producenta można śledzić na specjalnie przygotowanej stronie internetowej.

Źródło: Ubisoft

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  guru43
  4
  Nie najnowszy, ale najlepszy...
  • avatar
   kalkulatorek
   3
   Dziękuję za niusa
   • avatar
    wjanus9
    3
    Super, że jest, ale ja grałem i... trochę tę grę męczyłem już od połowy. Walka nie stawia żadnych wyzwań, skradanie i ukrywanie się w tłumie to raczej ciekawostka niż rozbudowana mechanika, a sam bohater i fabuła są mocno przereklamowane. Do dziś nie rozumiem fenomenu całej serii, która, moim zdaniem jest krokiem wstecz względem PoP, zwłaszcza Sands od Time. Może tylko marudzę, w końcu gusta są różne, moja prawda nie musi być mojsza niż Twojsza:) Miłej zabawy!
    • avatar
     SadSam
     1
     jedna z najlepszych gier w jakie gralem 2-ga czesc Assassina.
     • avatar
      Anna69
      0
      cześć
      moje gorące zdjęcia są tutaj ...

      http://69chat.club

      tylko 18+