Gry PlayStation 4

Perełka w katalogu PlayStation VR - ASTRO BOT: Rescue Mission debiutuje na rynku

przeczytasz w 1 min.

Dzisiaj na polskim rynku debiutuje gra ASTRO BOT: Rescue Mission – platformówka na PlayStation VR, która jak na razie zbiera wyłącznie pozytywne recenzje.

Pierwsze oceny sugerują, że jest to jedna z najlepszych gier przeznaczonych do zabawy w rzeczywistości wirtualnej. Dziś na rynku debiutuje ASTRO BOT: Rescue Mission na PlayStation VR.

W ASTRO BOT: Resuce Mission gracz przejmuje kontrolę nad sympatycznym robotem, którego wierna załoga wpada w tarapaty. Jak nietrudno się domyślić, celem jest uratowanie jej, a osiągnąć można to jedynie poprzez wykonywanie energicznych ruchów ciała we wszystkie strony i przemyślane korzystanie z dostępnych narzędzi. 

ASTRO BOT: Resuce Mission screen

Odpowiedzialna za ten tytuł ekipa Japan Studio zaprojektowała 20 poziomów wypełnionych pułapkami i wrogami, z którymi będzie trzeba walczyć, wykorzystując rozmaite narzędzia, takie jak armatki wodne, gwiazdki shiruken czy hak. 

Gra od dzisiaj jest dostępna w sprzedaży. Recenzenci jednak mogli sprawdzić ją już wcześniej i jednogłośnie przyznają, że to jedna z najlepszych gier VR na rynku, oferująca bardzo wysoki poziom immersji i ciekawą mechanikę rozgrywki oraz po prostu zapewniająca dużo dobrej zabawy. Tymczasem spójrzcie na premierowy zwiastun:

Źródło: PlayStation Polska, Metacritic

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    HomeAudio
    -3
    Napchali sporo contentu (tzn. "różnych różności") do tej gierki - zabawa może być fajna... chociaż z kilometra wieje typowo konsolową rozgrywką nastawioną na jak najszerszą widownię i jak najbardziej klarowne zasady (aby dali radę i ci młodsi i ci starsi...). Nie jest to mój ulubiony typ gry... jednak wydaje się że faktycznie może zyskać sporą popularność (taki pocieszny tytuł dla wszystkich).